پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۳

فاز اول مجتمع پتروشیمی ایلام با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی راه‌اندازی شد. به گزارش خبرنگار اعزامی سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از…

فاز اول مجتمع پتروشیمی ایلام با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از ایلام، رییس جمهور در چهارمین سفر استانی دولت تدبیر و امید عصر امروز چهارشنبه با حضور در مجتمع پتروشیمی ایلام، فاز اول این مجتمع را راه‌اندازی کرد.

براساس این گزارش، با حضور رییس جمهور واحد پلی‌اتیلن سنگین شرکت پتروشیمی ایلام راه‌اندازی شد.

روحانی ضمن افتتاح فاز اول پتروشیمی ایلام، از بخش‌های مختلف این واحد بازدید کرد و با توضیح مدیران این مجتمع در جریان روند چگونگی فعالیت‌های مجتمع پتروشیمی ایلام قرار گرفت.

راه‌اندازی واحد پلی‌اتیلن سنگین شرکت پتروشیمی ایلام نویدبخش توسعه زنجیره پتروشیمی و ارزش محصولات آن است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، رییس جمهور در سفر یک روزه خود به استان ایلام، پس از دیدار با مردم استان ایلام در ورزشگاه تختی و بازدید سرزده از بیمارستان امام خمینی (ره) و همچنین شرکت در مراسم دیدار با علما، فرهیختگان و برگزیدگان استان ایلام، بازدید از سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی با دولت در استان ایلام (سامد) و همچنین بازدید از طرح جامع مدیریت پیشگیری و مقابله با خشکیدگی درختان بلوط در جنگل‌های استان ایلام واقع در منطقه دالاهو قرار است در شورای اداری استان ایلام شرکت کند و همچنین به عنوان آخرین برنامه چهارمین سفر استانی خود، در جمع خبرنگاران و رسانه‌های محلی استان ایلام حضور خواهد یافت.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.