دوشنبه، ۲۴ شهریور ۹۳ - ۱۱:۱۹

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز گفت: منطقه خبری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در استان البرز، روز سه‌شنبه 25 شهریورماه با حضور مسئولین…

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز گفت: منطقه خبری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در استان البرز، روز سه‌شنبه 25 شهریورماه با حضور مسئولین کشوری و استانی راه‌اندازی می‌شود.

احمدرضا فیروزی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این خبر، گفت: ایسنا در منطقه کرج و شهرهای تابعه، فعالیت خود را از سال 1378 در قالب دفتر خبری آغاز کرده است و با توجه به شکل‌گیری استان البرز، مقرر است به یاری خداوند متعال، فعالیت خود را در قالب منطقه خبری ادامه دهد.

وی افزود: دفتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در استان البرز، به عنوان یکی از دفاتر این خبرگزاری در سطح کشور، تاکنون حدود 25 هزار محصول خبری از شهرهای کرج، نظرآباد، ساوجبلاغ، طالقان، اشتهارد، شهریار، رباط کریم و شهر قدس بر روی خروجی سایت ایسنا قرار داده است.

فیروزی خاطرنشان کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)‌، تنها خبرگزاری با هویت دانشجویی و نخستین خبرگزاری غیردولتی ایران پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به رسالت این رسانه خبری، گفت: رسالت خبرگزاری ایسنا از بدو تاسیس تاکنون، ایفای نقش دانشگاهیان در توسعه فضای رسانه‌ای کشور و ارتقای آگاهی‌های علمی، فرهنگی، سیاسی،اجتماعی، اقتصادی، هنری و صنفی با نگاهی دانشگاهی و دانشجویی و شکل‌گیری حلقه واسط بین مسئولان، نخبگان و مردم بوده است.

فیروزی در پایان گفت: نگاه تحلیلی و آسیب‌شناسانه به مسائل ایران و جهان، پرهیز از افراط و تفریط، توجه به مخاطب و ایجاد اعتماد پایدار بین رسانه و مخاطب، صداقت و امانت‌داری در انتشار اخبار، پرهیز از ایجاد تنش‌های آسیب‌زا در افکار عمومی‌ و بازنمایی همه جانبه و بی‌طرفانه اندیشه‌ها و افکار در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران‌ از جمله اهداف، سیاست‌ها و اولویت‌های خبرگزاری دانشجویان ایران است.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.