دوشنبه، ۰۵ آبان ۹۳ - ۱۱:۵۶

نماینده‌ی مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی فاز نخست راه‌اندازی کارخانه فولاد قائنات در سال آینده خبر داد. «جواد…

نماینده‌ی مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی فاز نخست راه‌اندازی کارخانه فولاد قائنات در سال آینده خبر داد.

«جواد هروی» در گفت‌وگو با خبرنگار دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، گفت: چندی پیش جلساتی با وزیر صنعت، معدن و تجارت راجع به راه‌اندازی کارخانه فولاد قائنات داشتیم که خوشبختانه در روزهای گذشته با برخی معاونان وزیر هم نشست‌هایی برگزار کردیم و در ‌نهایت ابتدای این هفته با خود وزیر جلسه مهمی داشتیم.

نماینده‌ی مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی فولاد قائن را از مهم‌ترین طرح‌های استان خراسان‌جنوبی معرفی و خاطرنشان کرد: فولاد قائنات به‌عنوان یک مرکز تولید و یک مرکز صنعتی قوی در خراسان‌جنوبی و شرق کشور می‌تواند شرایط تقویت صنایع دیگر را فراهم کند.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی کارخانه فولاد قائنات برای منطقه و مردم در آمدزایی و اشتغال‌زایی می‌کند، افزود: اهمیت ایجاد و راه‌اندازی این مجتمع صنعتی موجب شده تا پیگیری امور آن نیز با اهمیت بیشتری دنبال شود که الحمدلله موضوع فاینانس چینی آن نیز به سرانجام رسیده و شرکت‌های خصوصی داخلی هم وارد میدان شده‌اند.

هروی افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام قوا وارد این حیطه شده و تمام تلاش خود را برای راه‌اندازی این کارخانه بکار گرفته تا ان‌شاء‌الله سال آینده راه‌اندازی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و وعده‌های وزیر صنعت،معدن و تجارت و همکارانشان به یاری خدا به‌زودی شاهد راه‌اندازی فاز نخست کارخانه‌ی فولاد قائنات باشیم و مراحل بعدی و راه‌اندازی واحد احیا و مرحله ذوب و فازهای بعدی به سرعت اجرایی شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *