چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۷:۴۵

کلینیک مشاوره حقوقی در دپارتمان حقوق معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز راه‌اندازی شد. منیره سهرابی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی این واحد…

کلینیک مشاوره حقوقی در دپارتمان حقوق معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز راه‌اندازی شد.

منیره سهرابی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی این واحد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه البرز، گفت: کلینیک مشاوره حقوقی با هدف دسترسی آسان شهروندان استان البرز به خدمات وکلای دادگستری، در دپارتمان حقوق جهاد دانشگاهی واحد استان البرز فعالیت خود را آغاز نموده است.

وی افزود: شناخت مفاهیم حقوقی و به کار بستن آنها نه تنها نیاز ضروری جامعه امروز مدیریت کشور است بلکه روابط اجتماعی و اقتصادی را تسهیل و از ظهور و بروز اختلافات و تشنجات جلوگیری خواهد کرد و شادابی زندگی را نیز به دنبال خواهد آورد.

سهرابی یادآور شد: علاوه بر شهروندان البرزی سازمان‌ها و نهادها از جمله اداره بهزیستی، کمیته امداد و امور زندان‌ها با معرفی مددجویان و جامعه هدف خود می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای این مرکز بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: در کلینیک مشاوره حقوقی، مشاوره‌های تخصصی در زمینه مسائل خانوادگی از جمله «حضانت فرزند»، «مهریه»، «نفقه»، «اجرت المثل»، «استرداد جهیزیه»، «ملاقات فرزند»، «اثبات زوجیت»، «الزام به تمکین»،«فریب در ازدواج»، «فسخ نکاح»، «طلاق توافقی» و «طلاق به خواسته زوجه» صورت می‌گیرد.

سهرابی تصریح کرد: مشاوره در تنظیم انواع قراردادها، دادخواست، لایحه دفاعیه، شکواییه، اظهارنامه و درخواست‌های اداری نیز در این کلینیک ارائه می‌شود.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز در پایان گفت: علاقه‌مندان برای کسب آگاهی بیشتر می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های 5-34452793 تماس بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.