پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۴

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو عصر چهارشنبه در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر خورموج اظهار داشت:شوراها باید با تعامل ، همدلی…

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا مهرجو عصر چهارشنبه در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر خورموج اظهار داشت:شوراها باید با تعامل ، همدلی و وحدت در چارچوب قانون حرکت کنند و بتوانند برای مردم منشاء خیر و برکت باشند.

مهرجو با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی بر اساس شاخص ها توزیع می شود ادامه داد:در سال جدید با پیگیریهای که صورت گرفته خواهد شد باید این شهرستان بصورت ویژه دیده شود وبرای شهر خورموج نیز با توجه به ظرفیتها و بر اساس شاخص ها سعی خواهد شد اعتبار بیشتری تخصیص داده شود.

وی تجهیز بیمارستان زینبیه را ضروری عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه شهر خورموج  از جمعیت بالای برخوردار است  و در بین چند شهرستان  نیز قرار دارد می طلبد  هر چه زودتر این بیمارستان تجهیز شود تا بتواند خدمات بهتری به شهروندان و شهرستانها اطراف ارائه نماید.

سرپرست فرمانداری دشتی بر ضرورت راه اندازی بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان تاکید و خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه این شهرستان دارای جمعیت و بیمه شده اصلی زیادی است راه اندازی این بیمارستان از نیازهای شهرستان است که امیدواریم هرچه زودتراین امر تحقق یابد.

مهرجو اضافه کرد:همه ادارات باید با شوراها تعامل و همکاری داشته باشند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

وی در خصوص مسائل شهر وعمران شهری خواستار اتخاذ یک موضع واحد از شورای اسلامی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.