پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن موسوی عصر چهارشنبه در اولین نشست پرسش و پاسخ شورای اسلامی دوره چهارم شهر میامی که با…

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن موسوی عصر چهارشنبه در اولین نشست پرسش و پاسخ شورای اسلامی دوره چهارم شهر میامی که با حضور مردم در مسجد جامع این شهر برگزار شده بود با تاکید بر اهمیت اقتصاد و فرهنگ افزود: راه اندازی کمیسیون اقتصادی، ایجاد 11 هکتار باغ میوه و راه اندازی پارک آبمرجان از مهمترین فعالیت اقتصادی شورای این شهر است.

وی توان مهمترین برنامه های این دوره از شوراها را در بخش اقتصاد دانست و خاطرنشان کرد: با وجود بودجه و امکانات بسیار کم شهرداری ها باز هم فعالیت های خوبی از سوی شهرداری انجام شده که قابل تقدیر است.

سخنگوی شورای شهر میامی با اشاره به این که شهرداری بیش از 140 تن آسفالت سرد به صورت رایگان و بدون هزینه از درآمد شهرداری تهیه کرد و به زودی از آن ها در سطح شهر استفاده خواهد کرد اذعان داشت: راه اندازی پارک کودک، بلوار مهارت، جذب توریست برای جاذبه های تاریخی شهر در اولویت کاری قرار دارد.

یکی دیگر از اعضای شورای شهر میامی نیز با تاکید بر اینکه در ابتدای هر ارتقایی کمبودهایی وجود دارد که باید به آن ها پرداخت تصریح کرد: تاکنون کارشناسی هایی در زمینه ورودی و خروجی های شهر میامی انجام شده و در ایام عید این مشکل را به صورت جدی پیگیری کردیم.

قاسم آقایی با اشاره به نیمه تمام ماندن استخر سرپوشیده این شهر نیز عنوان کرد: در سفر اخیر استاندار مقرر شد این قسمت به بخش خصوصی واگذار شود.

عضو دیگر شورای شهر میامی نیز با یادآوری اینکه شورا به حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … کمک کرده ابراز داشت: پیگیر آوردن دانشگاه آزاد و علمی کاربردی به شهرستان، راه اندازی و ارتقاء تعدادی از ادارات و بهره برداری از جاده میامی به جیلان هستیم.

باقر اصغری در خاتمه با اشاره به اینکه مناطق تفریحی سه چنار و شهدا گمنام قبلا به صورت هیئت امنایی با محوریت ادارات مدیریت می شد اظهار داشت: طی جلسه اخیری که با مسئولان استان داشتیم مقرر شد تا این اماکن به صورت مردمی و توسط هیئت رزمندگان مدیریت شود.

در پایان شرکت کنندگان با ارائه سوالات در موضوعات مختلف شهری به بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.