دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، حسین شعبان سروری عصر یکشنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش رامسر گفت: کارکرد آموزش و…

به گزارش خبرنگار مهر، حسین شعبان سروری عصر یکشنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش رامسر گفت: کارکرد آموزش و پرورش بر پایه دومحور مهم آموزش و تعلیم و تربیت  شکل گرفته که این دوشاخصه، مهمترین وظایف  سازمانی نظام آموزشی کشور است.

شعبان سروری افزود: مهمترین وظیفه آموزش وپرورش،کمک به توسعه تعلیم و تربیت کشور و ساختن ابران اسلامی به دست فرهنگیان و معلمان است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رامسر ادامه داد : معلمان ، معماران  حقیقی زیر بنای کشور هستند و می طلبد که در سطح شهرستان  و استان و در نهایت کشور در جهت ارتقاء آموزشگاههای مدرن بیش از پیش بکوشیم .

فرماندار رامسر گفت: اصلی ترین مخاطبان نامگذاری سال بنام اقتصاد و فرهنگ ، معلمان و فرهنگیان هستند زیرا برهمگان روشن است که زیر بنا و توسعه اقتصادی کشور توسط آنان و نظام آموزشی  شکل می گیرد.

فرماندار رامسر با اشاره به اقدامات انجام شده توسط  دولت تدبیر  و امید در زمینه آموزش و پرورش  تصریح کرد : بودجه سال 93 در سطح کلان کشور نسبت  به سال  گذشته از رشد 10 درصدی برخوردار است اما ردیف  بودجه آموزش و پرورش در سال جاری از رشد 26 درصدی برخوردار است که این امر بیانگر  توجه دولت بصورت ویژه به بخش آموزش و پرورش است.

فرماندار رامسر بر پتانسیل غنی و قوی فرهنگیان شهرستان رامسر تاکید کرد و گفت : آموزش و پرورش  رامسر دارای جایگاه خوبی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.