چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۶

به گزارش ورزش سه به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان، رحيمي اين حرکت را يکي از اقدامات مهم و…

به گزارش ورزش سه به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان، رحيمي اين حرکت را يکي از اقدامات مهم و لازم براي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس عنوان کرد و گفت: براي اولين بار است که اسپانسري درايران با اين مبلغ به ورزش کشور و يکي از باشگاهها ورود پيدا مي کند.

وي با تاکيد به همکاري و حمايت از حاميان مالي و جلب مشارکت براي ورود ديگر سرمايه گذاران اظهار کرد: بايد هر کمکي که از دستمان بر مي آيد براي آن ها انجام دهيم تا هم سود متعارف عايدشان شود و هم ديگر اسپانسرها براي ورود به ورزش کشور تشويق شوند.

مديرعامل جديد باشگاه با اشاره به اين نکته که درآمدپرسپوليس محدود به اين 30 ميليارد نيست، گفت: کليه تبليغات باشگاه پرسپوليس به مدت يک سال به طور کامل در اختيار اسپانسر قرار خواهد گرفت اما اين به اين معنا نيست که ديگر نمي توان سودآوري داشت بلکه درآمدهاي باشگاه از طروق ديگر متعلق به پرسپوليس خواهد بود.

رحيمي در ادامه در پاسخ به اين سوال که آيا شفاف سازي قراردادها را براي فصل آينده رعايت مي‌کند، گفت: هر قراردادي که در سازمان ليگ به ثبت مي رسد شفاف است و به طور کلي در پرسپوليس قرارداد دوگانه نخواهيم داشت. کليه قراردادهاي بازيکنان و کادر فني پرسپوليس شفاف است ولي ارقام آن تغييراتي خواهد داشت.

وي در پايان از تعامل لازم با علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس خبرداد و افزود: با آقاي دايي در خصوص برنامه هايش صحبت کردم و او نيز با من همراه است و هدفش موفقيت پرسپوليس در مسابقات آسيايي سال آينده است و از همين جا اعلام مي‌کنم که هيچ نگراني براي جذب بازيکن نداريم چرا که اولويت ما در درجه اول بستن تيم براي حضوري قدرتمند در آسياست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.