پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۱

عليرضا رحيمي در گفتگو با سايت باشگاه پرسپوليس اظهار کرد: باشگاه پرسپوليس تمام تلاش خود را به کار بسته است تا تيم خوب…

عليرضا رحيمي در گفتگو با سايت باشگاه پرسپوليس اظهار کرد: باشگاه پرسپوليس تمام تلاش خود را به کار بسته است تا تيم خوب و قدرتمندي را براي رقابت‌هاي فصل آينده آماده کند. مذاکرات با آقايان سيد جلال حسيني و مهرداد پولادي هم در اين راستا صورت گرفته است.

وي نظر به پيگيري‌هاي هواداران پرسپوليس در اين ارتباط ادامه داد: حضور سيد جلال حسيني و مهرداد پولادي در پرسپوليس با توجه به درخششي که در جام جهاني داشتند براي ما حائز اهميت است.

عملکرد قابل توجه اين دو بازيکن پرسپوليس در برزيل، هم براي فوتبال ايران و هم براي باشگاه باعث افتخار بود. بر اين اساس و با توجه به خواست سرمربي و هواداران از سوي باشگاه نيز نگاه ويژه‌اي براي ادامه حضور اين عزيزان براي فصل آينده صورت گرفت.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: براي فراهم آوردن شرايط ادامه همکاري چند بار با آقاي سيد جلال حسيني گفتگو کرده و قرار ملاقات براي ديدار حضوري گذاشته شد ولي اين قرارها هر بار از سوي ايشان به زمان ديگري موکول شده و اين امر متاسفانه براي روشن شدن وضعيت تيم همچنان محقق نشده است. با اين وجود اين آمادگي وجود دارد که هم با ايشان و هم با آقاي مهرداد پولادي نشست و گفتگو داشته باشيم.

رحيمي تصريح کرد: هنوز از سوي آقاي حسيني پيشنهادي جهت تمديد قرارداد براي فصل 94 – 93 ارائه نشده است که مورد بررسي قرار بگيرد. در عين حال با شروع پرداخت ها با وجود بدهي‌هايي که باشگاه در حوزه هايي گوناگون با آن روبرو بود مطالبات آقاي حسيني مرحله به مرحله پرداخت شده است. هر شرايطي هم که پيش بيايد باشگاه خود را ملزم به اجراي تعهدات قانوني نسبت به آقاي حسيني مي‌داند و از اين بابت با توجه به سياست و برنامه هاي باشگاه جاي هيچ نگراني چه براي بازيکناني که مي مانند يا آنها که جدا خواهند شد وجود ندارد. در حال حاضر تمام تلاش باشگاه معطوف به حفظ اين نفرات است. آنچه بايد مورد بحث قرار بگيرد، قرارداد فصل آينده است چون در زمينه قرارداد فصل گذشته آقاي حسيني هيچ مشکلي وجود نخواهد داشت و اين آمادگي وجود دارد که در جلسه‌اي در صورت بدهي باشگاه گفتگو شده و مطالبات وي را يکجا تسويه و جمع کنيم و بدون پيش شرط براي فصل آينده صحبت شود و از اين جهت محدوديتي نداريم.

وي با اشاره به اينکه در چارچوب حفظ شأن متقابل باشگاه بزرگ پرسپوليس و اعضاي تيم از هيچ تلاشي براي موفقيت تيم فروگذار نخواهد شد، گفت: ما براي گفتگو با آقاي حسيني و پولادي هيچ پيش شرطي نگذاشته ايم.

آنها اگر پيشنهاد خود را ارائه کنند، مورد بررسي قرار مي گيرد و اميدواريم با توجه به حساسيت شرايط پرسپوليس و نگراني هاي هواداران اين اتفاق هر چه سريعتر روي دهد. البته من شخصا با آقاي پولادي که قرارداد ايشان تا يکسال ديگر ادامه دارد: صحبت کردم و به او گفتم اگر براي ماندن يا براي جدايي، از سوي باشگاه هاي خارجي پيشنهادي وجود دارد، ارائه کند. همانطور که گفتم با توجه به اينکه پرسپوليس آخرين مراحل آماده سازي براي شروع فصل جديد را در پيش دارد، تيم نبايد بلاتکليف بماند و تلاش بر اين است که هر چه سريعتر به نگراني هاي هواداران و سرمربي پايان داده شود.

باشگاه تا اين لحظه تمام تلاش خود را هم به جهت تقويت تيم و هم براي جلب رضايت هواداران انجام داده است. اين آمادگي وجود دارد، در حد توان با رعايت اصل توازن و تعادل موضوع ادامه فعاليت آقايان حسيني و پولادي را نيز حل و فصل کنيم. ولي در وهله اول لازمه کار حضور بازيکنان در باشگاه است تا اگر پيشنهادي هم دارند ارائه شود.

اميدواريم اين دو بازيکن ملي‌پوش و ارزشمند کشورمان نيز در شرايط حساس کنوني که پرسپوليس براي قهرماني خيز برداشته و بايد به عنوان نماينده ايران در جام قهرمانان آسيا حضور داشته باشد تيم را همراهي کنند.

رحيمي در پايان افزود: همچنين جا دارد از همه بازيکناني که با وجود پاره‌اي مسائل، با تعصب و به احترام هواداران براي امضاي قرارداد حاضر شدند، تشکر کنيم. مي‌دانيم نفراتي مانند حقيقي و صادقيان و… پيشنهادهاي بين‌المللي داشتند. بعضي هنوز مطالبات معوق دارند که حتما مورد توجه قرار دارد و بعضي نيز براي اجراي شرايط مالي جديد با باشگاه تعامل داشتند که همه اينها اتفاقات ارزشمندي بود که کمتر درباره آن صحبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.