دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۹

خبرگزاری فارس: امیررضا خادم درباره خروج حمید استیلی از هیأت مدیره پرسپولیس و اینکه تکلیف هیأت مدیره این باشگاه چه خواهد شد، گفت:‌از…

خبرگزاری فارس: امیررضا خادم درباره خروج حمید استیلی از هیأت مدیره پرسپولیس و اینکه تکلیف هیأت مدیره این باشگاه چه خواهد شد، گفت:‌از آنجایی که تعداد اعضای هیأت مدیره باید فرد باشند علیرضا رحیمی خودش پیشنهاد داده و اعلام آمادگی کرده که کسی به هیأت مدیره اضافه نشود و او خودش دیگر در هیأت مدیره نباشد و فقط به عنوان مدیرعامل فعالیت کند.

وی ادامه داد: البته رحیمی در ابتدا هم عضو هیأت مدیره نبود و زمانی که به عنوان هیأت مدیره انتخاب شد او و طاهری به عنوان هیأت مدیره اضافه شدند و حالا با رفتن استیلی هم رحیمی پیشنهاد داده که کسی به هیأت مدیره اضافه نشود و تعداد هیأت مدیره 7 نفره باقی بماند اما هنوز در وزارت ورزش این موضوع بررسی نشده تا ببینیم تکلیف چیست و من هم به تنهایی نمی‌توانم در این باره تصمیم بگیرم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد شایعه جدایی زادمهر دیگر عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از این باشگاه خاطرنشان کرد: من هم در روزنامه‌ها خواندم که او می‌خواهد برود اما تاکنون از خود اعضای هیأت مدیره و شخص زادمهر چنین چیزی نشنیدم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر زادمهر برود تکلیف چه خواهد شد، تصریح کرد: البته چنین موضوعی تاکنون مطرح نبوده اما در این صورت باز هم رحیمی به هیأت مدیره برمی‌گردد اما تصور نمی‌کنم که زادمهر قصد جدایی داشته باشد.هر چند که هنوز هم درباره جدایی رحیمی از هیأت مدیره پرسپولیس تصمیمی گرفته نشده و در وزارت ورزش در این باره جلسه‌ای نداشتیم.

خادم در خصوص اینکه گفته می‌شود برخی بازیکنان استقلال و پرسپولیس قصد دارند قراردادی بالای یک میلیارد امضا کنند، عنوان کرد:‌ما روز شنبه با مدیران عامل باشگاه‌ها جلسه داشتیم و وزارت ورزش هم تأکید کرد که سقف بودجه باشگاه‌ها رعایت شود. همچنین اعلام کرد که قراردادها باید شفاف باشد. سقف بودجه 15 و 18 میلیارد تعیین شده و با مشورت‌هایی که صورت گرفت مدیران عامل باشگاه‌ها هم این موضوع را پذیرفتند و قول دادند که این سقف رعایت می‌شود. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *