پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۷

ادواردو رخا تأييد کرد که از سرمربيگري لاتزيو کنار کشيده است. سرمربي 68 ساله در ژانويه به جاي ولاديمير پتکوويچ به اين باشگاه…

ادواردو رخا تأييد کرد که از سرمربيگري لاتزيو کنار کشيده است. سرمربي 68 ساله در ژانويه به جاي ولاديمير پتکوويچ به اين باشگاه آمد.

به نقل از فارس، لاتزيو به کارش در سري آ ايتاليا با قرار گرفتن در رده نهم پايان داد و راهيابي به رقابت‌هاي ليگ اروپا را از دست داد. رخا در اين باره اظهار داشت: وقتي در پايان فصل خداحافظي کرديم، لوتيتو تأييد کرد که اين رابطه را ادامه خواهد داد. من به او گفتم احساس مي‌کنم که دوره من به پايان رسيده است و درست بود که تغييري ايجاد شود.

وي ادامه داد: لاتزيو سرمربي را تغيير داد تا ايده‌ها و شور تازه‌اي به تيم بياورد. نمي‌توانيم اين شرايط بحراني را ادامه دهيم. جو خوبي وجود ندارد و ما نياز داريم سيستم جديدي براي بازسازي تيم پيدا کنيم. من معتقدم که تغييرات براي آوردن شور تازه به تيم و هواداران ضروري است.

سرمربي لاتزيو خاطرنشان کرد: بازيکنان به حمايت مردم نياز دارند؛ چيزي که ما بدون هوادارانمان آن را کم داريم. شايد با کمي حمايت بيشتر مي‌توانستيم به اهدافمان برسيم. بايد هيجان صحيح را دوباره در تيم ايجاد کنيم؛ مردم بايد به تيم نزديک‌تر شوند. باشگاه بايد روابطش با هواداران را بهبود بخشد.

وي اضافه کرد: تجربه حضور در رم سخت‌ترين تجربه زندگي‌ام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.