شنبه، ۰۸ شهریور ۹۹ - ۱۱:۱۳
ردیاب سلامت آمازون

ردیاب سلامت آمازون چندی پیش بصورت رسمی معرفی شد و حالا ما در این مطلب از میهن پست به بررسی این محصول و…

ردیاب سلامت آمازون چندی پیش بصورت رسمی معرفی شد و حالا ما در این مطلب از میهن پست به بررسی این محصول و نرم افزار جدید می پردازیم.

آمازون تاکنون کتابخوان‌های الکترونیک، اسپیکرهای هوشمند و تبلت تولید کرده و اکنون نیز ردیاب‌های تناسب اندام/سلامت تولید کرده است.

“هالو” (Halo ) نام ردیاب پوشیدنی جدید است که پس از قرار گرفتن به دور مچ دست کاربران اطلاعات مربوط به فعالیت‌ها و الگوهای خواب آنها را به یک برنامه تلفن همراه منتقل می‌کند.

“هالو” یک طراحی ساده و زیبا دارد و بدون صفحه نمایش است و فقط چند دکمه دارد و در رنگ‌های سیاه ، رزگلد و نقره‌ای موجود است. چند حسگر هوش مصنوعی درون این ردیاب تعبیه شده‌اند و قادر به ضبط و ردیابی سلامتی کاربران هستند.

یک شتاب سنج، یک حسگر دما و یک ضربان سنج قلب درون آن وجود دارد. این باعث می‌شود ردیاب مذکور بتواند میزان گام برداشتن، انواع مختلف فعالیت و خواب کاربر (از جمله خواب عمیق و خواب سبک) را ردیابی کند.

ردیاب سلامت آمازون

ردیاب سلامت آمازون

“هالو” همچنین چند ویژگی خاص دیگر را نیز ارائه می‌دهد، برای مثال ابتدا می‌تواند از عکس‌های گرفته شده توسط تلفن همراه کاربر برای ایجاد یک تصویر سه بعدی از بدن کاربر و اندازه گیری درصد چربی بدن آنها در طول زمان استفاده کند. دوم، از طریق دو میکروفون یکپارچه، “هالو” از صدای ضبط شده کاربر استفاده می‌کند تا سلامت روانی/ احساسی و میزان استرس آنها را بسنجد. میزان انرژی و مثبت بودن کاربران از این طریق قابل ارزیابی است.

عمر باتری ۷ روز است و با هر بار شارژ ۹۰ دقیقه ای کاملاً شارژ می‌شود و می‌توان چند روز از آن استفاده کرد. ردیاب “هالو” هم با گوشی‌های اندرویدی و هم با آیفون سازگار خواهد بود.

“هالو” اکنون طبق روال و معمول عرضه نمی‌شود و فعلا مشتریان در ایالات متحده می‌توانند “دسترسی زودهنگام” را از صفحه محصول برای ثبت آن درخواست کنند. دقیقاً مشخص نیست که دسترسی زودهنگام به چه معناست. اما هزینه این دستگاه در حال حاضر ۶۴.۹۹ دلار آمریکا در صورت داشتن ۶ ماه عضویت است و بدون آن ۹۹ دلار تعیین شده و برای ارزیابی ماهانه و گزارش گیری پیشرفته، کاربران باید ماهانه ۳.۹۹ دلار بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.