سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۷

با وجود اينکه تيم ملي فوتبال بوسني‌و‌هرزگوين در اولين حضورش در رقابت‌هاي جام جهاني موفق به صعود از مرحله گروهي جام بيستم نشد…

با وجود اينکه تيم ملي فوتبال بوسني‌و‌هرزگوين در اولين حضورش در رقابت‌هاي جام جهاني موفق به صعود از مرحله گروهي جام بيستم نشد رسانه‌هاي سارايوو گزارش دادند سافت سوسيچ، سرمربي بوسني که پيش از اين اعلام کرده بود از سمت خود کناره‌گيري مي‌کند، احتمالاً در پست خود باقي خواهد ماند.

بر اساس گزارش شبکه راديو و تلويزيوني «B92» صربستان، سوسيچ که قراردادش با فدراسيون فوتبال بوسني‌و‌هرزگوين به پايان رسيده پيشنهادي از سوي فدراسيون فوتبال ايران براي سرمربيگري تيم ملي ايران دريافت کرده اما او اين پيشنهاد همکاري را نپذيرفته و انتظار مي‌رود تا رقابت‌هاي يورو 2016 همچنان روي نيمکت بوسني بنشيند.

سوسيچ در گفت‌و‌گو با روزنامه «Dnevni Avaz» بوسني در خصوص آينده کاري‌اش گفت: هرگز نگفته‌ام که قصد جدايي از تيم ملي بوسني را ندارم يا مي‌خواهم از اين سمت کناره‌‎گيري کنم. با وجود اينکه قراردادم با اين تيم به پايان رسيده اما پيش از هر چيز بايد ببينم چه اتفاقي بين من و فدراسيون بوسني‌و‌هرزگوين خواهد افتاد. بعد از آن است که بايد ببينم تکليف چه خواهد بود.

وي افزود: در چند روز اخير خبري نبوده پس نمي‌دانم چه اتفاقي خواهد افتاد. احتمالاً بعد از جلسه‌اي که کميته اجرايي فدراسيون فوتبال بوسني‌و‌هرزگوين برگزار خواهد کرد، از همه چيز مطلع خواهيد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.