شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۳۸

ˈرجبعلی براتیˈ در جمع مردم روستای تخته جان بخش قهستان، اظهار داشت: ترویج فرهنگ اسلامی مصرف و تولید، نیاز جامعه است که باید…

ˈرجبعلی براتیˈ در جمع مردم روستای تخته جان بخش قهستان، اظهار داشت: ترویج فرهنگ اسلامی مصرف و تولید، نیاز جامعه است که باید احیا شود.

وی با اشاره به نام گذاری سال 93 با عنوان ˈسال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ ازسوی مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد بدون فرهنگ صحیح تولید و مصرف کارآمدی و توانایی ادامه حیات و بقا را نخواهد داشت.

وی یادآور شد: در حال حاضر دولتهای استعمارگر دنیا خوب دریافته اند که ایران اسلامی در تمامی زمینه ها در سطح منطقه و دنیا پیشرفت خیره کننده داشته لذا تمام تمرکز خود را بر روی تضعیف اقتصاد کشور قرار داده اند و از این طریق در صدد آسیب رساندن به نظام اسلامی هستند.

فرماندار درمیان نامگذاری امسال با محوریت اقتصاد را نقشه راه و مسیر پیشرفت کشور دانست و افزود: باید همه مسئولان، مردم و اقشار مختلف جامعه برای تحقق شعار امسال اهتمام ورزند.

براتی، اجرای دقیق مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را از مهمترین اهداف همه قوا و نهادهای حاکمیتی کشور در سال 93 دانست و گفت: در این راستا حمایت از بخش تولید و اشتغال همچنین بهداشت و سلامت مورد توجه و تاکید دولت می باشد.665

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.