شنبه، ۱۹ مهر ۹۳ - ۰۱:۰۲

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا خسروی صبح شنبه در نشستی با مدیران شرکت برق منطقه ای سمنان در محل این شرکت، یکی از…

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا خسروی صبح شنبه در نشستی با مدیران شرکت برق منطقه ای سمنان در محل این شرکت، یکی از مشخصه های ویژه این شرکت را برنامه ریزی مناسب در بخش های انتقال و فوق توزیع دانست و افزود: سیاستگذاری خوب همراه با تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان باعث شده تا مشترکان برق کمبودی در زمینه این انرژی احساس نکنند.

وی موقعیت جغرافیایی استان سمنان را در انتقال انرژی برق بسیار پر اهمیت دانست و گفت: تبادل انرژی  الکتریکی با استان های همجوار، فرصت مناسبی رابرای استان ما در ترانزیت برق فراهم آورده است.

نماینده مردم شهرستان های سمنان و مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی شرایط جوی استان و مقدار تابش نور آفتاب را عامل مهمی در سرمایه گذاری در بخش انرژی های نو برشمرد و اظهار داشت: با سرمایه گذاری در بخش نیروگاه بادی و خورشیدی بخش عمده انرژی مورد نیاز استان را می توانیم از این طریق تامین کنیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان نیز در این نشست اظهار داشت: علیرغم مشکلات مالی در راستای سرمایه گذاری در بخش های انتقال و فوق توزیع به لطف خدا تلاش کارکنان و با برنامه ریزی به موقع و همکاری مردم و مشترکان توانستیم از بحران تابستان امسال گذر کنیم.

سید علی اکبر صباغ با اشاره به همکاری خوب مشترکان صنعتی بزرگ استان در تابستان سالجاری اظهار داشت: طی جلساتی که با این گروه از مشترکان داشتیم، مشکلات کمبود انرژی الکتریکی در ساعت های پیک بار در تابستان را با آنان در میان گذاشته و با همکاری مناسب این شرکت ها در خارج کردن برخی از دستگاه های برقی خود در طول ساعت اوج مصرف از مدار باعث شد تا بتوانیم با کمترین مشکل برق مشترکان و مردم عزیز را تامین کنیم.

وی اظهار داشت: امیدواریم تا با اختصاص بودجه مورد نظر و تامین اعتبارات مالی، زمینه سرمایه گذاری بیشتر در صنعت برق استان فراهم شود.

خسروی نماینده مردم شهرستان های سمنان و مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی پس از حضور در جایگاه ویژه کارکنان شهید شرکت برق منطقه ای سمنان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، از واحد های مختلف این شرکت بازدید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.