چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدرضا موالی زادهˈ روز سه شنبه در نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر هرمزگان، اظهار داشت: تا زمانی که…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدرضا موالی زادهˈ روز سه شنبه در نهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر هرمزگان، اظهار داشت: تا زمانی که بدنه دولتی کارآفرین نباشد و دولت کارآفرین تشکیل نشود، امکان رشد و توسعه یک جامعه فراهم نخواهد شد.

وی با تاکید بر تغییر نوع نگاه نسبت به مقوله کار در ایران، بیان داشت:با تغییراین نگاه وبا جذب نیروهای کارآفرین می توانیم دولتی کارآفرین شکل دهیم.

موالی زاده با بیان اینکه کارآفرینی ضرورت گریز ناپذیر جامعه ما است، تصریح کرد: رشد و توسعه کشورهای پیشرفته ناشی از اهمیت دادن به مقوله کارآفرینی می باشد و به عبارتی کارآفرینی موتور توسعه است.

این مقام مسوول با اشاره به رشد اقتصادی منفی کشور در گذشته و تاکید بر تلاش هر چه بیشتر برای دستیابی به یک رشد مثبت، خاطرنشان شد: اگر عدالت اجتماعی در جامعه بسط و گسترش یابد بسیاری از نابرابری ها کمتر و به تبع آن ایجاد اشتغال افزایش و رونق اقتصادی بوجود می آید.

وی از پیگیری ایجاد سازمان نظام کارآفرینی خبر داد و گفت: لایحه سازمان نظام کارآفرینی تدوین و در حال نهایی شدن است.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز داشت:سازمان نظام کارآفرینی شبکه سازی بین کانونهای کارآفرینی در کشور است که علاوه بر ارتباط منطقی بین کارآفرینان، شرایطی فراهم می کند که آنان می توانند از این طریق تجارب خود را با یکدیگر مبادله کنند.

در نهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر هرمزگان، از خبرگزاری جمهوری اسلامی به دلیل پوشش مناسب اخبار حوزه کار و تعاون تقدیر و تشکر شد و لوح تقدیری به رسم یادبود به مدیر این خبرگزاری در هرمزگان اهدا شد.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.