سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۴

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به رشد 150 درصدی کشف مواد مخدر در استان سمنان گفت: امروز پلیس در اوج اشراف اطلاعاتی…

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به رشد 150 درصدی کشف مواد مخدر در استان سمنان گفت: امروز پلیس در اوج اشراف اطلاعاتی قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، سردار محمدرضا میرزایی 29 مهرماه در صبحگاه عمومی ماموران پلیس در ستاد فرماندهی انتظامی استان سمنان، از اجرای برنامه‌های متنوع و با کیفیت مطلوب در هفته ناجا قدردانی کرد و گفت: این برنامه‌ها با رویکردی مردم محور اجرا شد و بدون شک مایه افزایش رضایت مندی شهروندان و اقشار مختلف جامعه شد.

وی مبارزه با پدیده سرقت را از مهمترین اولویت‌های کاری پلیس عنوان کرد و گفت: عوامل متعددی در وقوع سرقت دخیل است که کارشناسان امر باید به دقت آن را مورد بررسی قرار دهند.

سردار میرزایی با تاکید بر اینکه تعامل پلیس با دیگر دستگاههای استان بسیار عالی است، خاطرنشان کرد: با این همت جمعی مناسب، محیط را برای مخلان آرامش مردم ناامن می‌کنیم.

این مسئول انتظامی به کاهش 19 درصدی شمار قربانیان سوانح رانندگی در 6 ماهه نخست امسال در سطح استان اشاره کرد و افزود: باید با همکاری دستگاه‌هایی که در زمینه ترافیک فعالیت دارند، شرایط ایمنی عبور و مرور را ارتقاء بدهیم.

سردار میرزایی در ادامه با اعلام رشد 150 درصدی کشفیات مواد مخدر در 6 ماهه نخست سالجاری در سطح استان اظهار کرد: امروز پلیس در اوج اشراف اطلاعاتی قرار دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان در پایان به اشاره به فرا رسیدن ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر تصریح کرد: پلیس نیز دوشادوش خیل عظیم شیفتگان و عاشقان حسینی با تمام توان به برگزاری مراسم مذهبی و عزاداری حضرت اباعبدالله‌الحسین‌(ع) کمک می‌کند.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.