یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۰۶

به گزارش خبرنگار ایرنا رامین حاتمی روز شنبه با بیان این که تعمیرات اساسی از مهمترین فعالیت های جاری برای استمرار تولید نفت،…

به گزارش خبرنگار ایرنا رامین حاتمی روز شنبه با بیان این که تعمیرات اساسی از مهمترین فعالیت های جاری برای استمرار تولید نفت، گاز و مایعات گازی است، افزود: در سال 1392 بیش از 400 دستگاه تجهیزات فرآیندی و ماشین آلات دوار مورد تعمیر اساسی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: تعمیرات اساسی مورد نظر در واحدهای بهره برداری و نمکزدایی، کارخانه های گاز و گاز مایع (NGL) و تاسیسات تقویت فشار و تزریق گاز انجام شد.

حاتمی گفت: همزمان با تعمیرات اساسی تاسیسات که به طور عمده بر روی توربین ها، کمپرسورها، مخازن بهره برداری و تفکیک گر ها انجام شد در برخی واحدها نیز کارهای اصلاحی از جمله تعویض و نصب شیرآلات و چندراهه ها و اصلاح خطوط لوله صورت پذیرفت.

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: تعمیر اساسی (اورهال) تاسیسات با همکاری شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب و شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، مارون، گچساران، آغاجاری و مسجدسلیمان انجام می شود.

وی با بیان این که تمام مراحل تعمیرات اساسی در مناطق نفت خیز جنوب با استفاده از توانمندی متخصصان این شرکت و شرکت های داخلی انجام می شود، توضیح داد: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب علاوه بر شرکت های بهره برداری تابع خود به سایر شرکت های نفتی در زمینه تعمیرات اساسی خدمات ارائه می کند. ک/3

7162

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *