شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۶

«مهدی پرهیزکار» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده در اداره امور دانش آموختگان و…

«مهدی پرهیزکار» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده در اداره امور دانش آموختگان و واحد فناوری اطلاعات صندوق در ایجاد امکان سخت افزاری و نرم افزاری، بازپرداخت اینترنتی اقساط وام ها در سال 1392 نسبت به سال 1391 رشد چهار برابری داشته است.

وی ادامه داد: صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت همچنین بمنظور ایجاد تسهیل در دریافت وام و ارائه سایر تسهیلات از سوی دانشجویان، اقدام به راه اندازی سامانه تقاضای وام کرده است.

به گفته پرهیزکار، بمنظور توسعه ارائه خدمات الکترونیکی صندوق به دانشجویان متقاضی دریافت تسهیلات، اداره تسهیلات دانشجویی با همکاری واحد فناوری اطلاعات صندوق رفاه، جلسه آموزش کاربری سامانه تسهیلات دانشجویی را برای کارشناسان ادارت رفاه و خوابگاه دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار کرد.

وی گفت: سامانه تسهیلات دانشجویی صندوق، امکان ثبت آنلاین تقاضای وام توسط دانشجو از طریق اینترنت را از هر مکان و در هر زمان ایجاد کرده که علاوه بر تسریع روند ارائه تسهیلات، نیازی به حضور متقاضی در ادارات رفاه و خوابگاه نیست.

مسوول هماهنگی امور هیات امنای صندوق دانشجویی وزارت بهداشت افزود: این امر ضمن ایجاد صرفه جویی قابل توجه در وقت و منابع عمومی کشور، خود گامی دیگر در راستای حرکت به سوی دولت الکترونیک است.

اجتمام ** 9188 ** 1071

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *