یکشنبه، ۳۰ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۴

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از رشد 50 درصدی خرید گندم در استان خبر داد. مهرداد غضنفری امرایی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری…

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از رشد 50 درصدی خرید گندم در استان خبر داد.

مهرداد غضنفری امرایی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، با اعلام اینکه میزان خرید گندم مازاد در لرستان نسبت به سال قبل نزدیک به 50 درصد رشد نشان می‎دهد، بیان کرد: از آنجا که تأمین و سلامت غذا بر عهده جهاد کشاورزی است با استفاده از مدل مدیریت جهادی می‎توانیم با اجرای اقتصاد مقاومتی و به فعلیت درآوردن آن در کشور شاهد رشد و شکوفایی کشور باشیم.

وی با ارائه مطالبی در رابطه با سطح تشکیلاتی سازمان، مخاطبین و گستردگی فعالیت‎های سازمان و ادارات تابعه اظهار کرد: در سال جاری تاکنون بالغ بر 330 هزار و 122 تن گندم مازاد از کشاورزان خریداری که نسبت به سال قبل نزدیک به 50 درصد رشد نشان می‎دهد.

به گفته مهندس غضنفری امرایی، امسال، 13 هزار و 722 تن گندم بذری خریداری شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یادآور شد: سال قبل بیشترین توجه به اتمام طرح و پروژه‎های با پیشرفت بالا بود که در این رابطه امسال چهار ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی به بهره‎برداری رسید و تا پایان سال جاری نیز 5 ایستگاه دیگر به بهره‎برداری می‎رسد که در این باره نزدیک به 5 هزار هکتار از اراضی دیم به آبی تبدیل می‎شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.