یکشنبه، ۰۸ شهریور ۹۴ - ۱۰:۱۷

میهن پست – این روزها رقابت در دنیای تکنولوژی طوری شده است که با شنیدن هر خبر عجیبی دیگر کاربران واکنش چندان جالبی…

میهن پست – این روزها رقابت در دنیای تکنولوژی طوری شده است که با شنیدن هر خبر عجیبی دیگر کاربران واکنش چندان جالبی از خود نشان نمی دهند، دست همانند رقابت عجیب و شنیدنی روزهای اخیر کمپانی سامسونگ که به قول رسانه ها با پیشنهاد رشوه تا حدودی برخی از کاربران و علاقه مندان به محصولات iphone را نیز وسوسه کرده است.

در این میان تیم تبلیغاتی سامسونگ وقتی که می بیند دیگر زمان چندانی به رونمایی از آیفون های جدید اپل در تاریخ ۱۸ شهریور ماه نمانده از هیچ تلاشی برای جذب کاربران آیفون های اپل به سمت کهکشانی های خود فروگذار نکرده به گونه ای که این شرکت به تازگی در یک اقدام وسوسه کننده رشوه ۲۰۰ دلاری را به دارندگان آیفون پیشنهاد کرده است !

جالب است بدانید در این طرح سامسونگ برای ترغیب دارندگان آیفون به خرید گوشی‌های گلکسی جدیدش یعنی گلکسی نوت ۵، گلکسی S6 اج و S6 اج پلاس، مبلغ ۲۰۰ دلار به خریداران این گوشی‌ها اهدا می‌کند.

بنا بر این اقدام جالب ، هفته‌ی گذشته سامسونگ به دارندگان گوشی آیفون پیشنهاد داد تا به مدت ۳۰ روز از جدیدترین گوشی‌های این شرکت به طور آزمایشی استفاده کنند؛ و در قبال آن کافی بود که تنها مبلغ یک دلار پرداخت کنند. با این اوصاف، علاقه‌ی مردم به امتحان کردن یک گوشی جدید به مدت یک ماه، باعث شد که گوشی‌های آزمایشی گلکسی خیلی زود ناموجود شوند.گویا پیشنهاد سامسونگ به اندازه‌ی کافی وسوسه‌انگیز نبود، زیرا دوباره پیشنهاد جدیدی را ارایه داده است تا صاحبان آیفون را بیشتر به خرید گلکسی‌هایش ترغیب کند. قبلا این شرکت یک دوره‌ی آزمایشی ۳۰ روزه ارایه داد بود؛ اما حالا که موجودی گوشی‌های آزمایشی تمام شده، شرکت سامسونگ به هر دارنده‌ی گوشی آیفون که گلکسی نوت ۵، گلکسی S6 اج و S6 اج پلاس خریداری کند، ۲۰۰ دلار هدیه می‌دهد.

فراموش نشود که این ۲۰۰ دلار به صورت نقدی اهدا نخواهد شد. بلکه ۱۰۰ دلار آن به حساب گوگل پلی اضافه شده و ۱۰۰ دلار دیگر هم به عنوان شارژ اپراتور کاربر ذخیره می شود. ۲۰۰ دلار مبلغ قابل توجهی است و مدت‌ها طول می‌کشد تا ۱۰۰ دلار در گوگل پلی صرف برنامه‌های مفید شود. بنابراین این پول کاملا ارزش‌اش را دارد.این پیشنهاد تا پایان سال جاری میلادی یعنی دهم دی ماه پابرجا است.

حال باید دید که شرکت سامسونگ با این اقدام عجیب که چندان خوشایند کاربران حرفه ای و کارشناسان تبلیغات نیست، موفق خواهد شد یا خیر ، بنابراین باید منتظر ماند تا رقیبش – اپل – محصول جدید خود را به بازار روانه کند تا شرکت سامسونگ نتیجه مثبت و یا منفی کار تبلیغاتیش را ببیند؟

منبع : گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *