چهارشنبه، ۱۳ مرداد ۹۵ - ۰۹:۰۶
دستبند هوشمند Woolf

رصد دوربین‌های کنترل سرعت با دستبند هوشمند Woolf این روزها سر و صدای زیادی را در بین موافقین و مخالفبن این دستبند هوشمند…

رصد دوربین‌های کنترل سرعت با دستبند هوشمند Woolf این روزها سر و صدای زیادی را در بین موافقین و مخالفبن این دستبند هوشمند به پا کرده است. چرا که محققان موفق به طراحی و تولید دستبند هوشمندی شدند که وجود دوربین‌های کنترل سرعت را به کاربر اطلاع می‌دهد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

دستبند هوشمند Woolf  دارای بند چرم ضد آب و یک گجت هوشمند مجهز به لرزاننده است و در حالی این فناوری جدید و جالب در جاده به کمک رانندگان آمده و مکان دوربین‌های کنترل سرعت را به آن ها هشدار می‌دهد که می‌توان از آن در تمام طول روز استفاده کرد.

دستبند هوشمند Woolf با اتصال آن از طریق بلوتوث به یک برنامه تلفن هوشمند که اپلیکیشن آن به پایگاه داده دوربین‌های کنترل سرعت ۶۶ کشور متصل است و به صورت روزانه اطلاعات آن به روز می‌شود، کار می کند.

کارایی دستبند هوشمند Woolf بدین صورت است که با نزدیک شدن کاربر به دوربین کنترل سرعت، این دستبند از طریق اطلاعاتی که از اپ تلفن همراه متصل شده به آن دریافت می کند، هشدار خود را با ایجاد ویبره – لرزش – و ایجاد صدای اعلام می کند به گونه ای که هر چه فاصله کاربر تا دوربین کمتر شود، این لرزش سریعتر و شدیدتر خواهد شد.

البته باید گفت که شارژ دستبند هوشمند Woolf از طریق یک پورت USB که در زیر چرم آن قابل مشاهده است انجام می شود که با هر بار شارژ می‌توان به مدت دو هفته در جالت روشن از آن استفاده و با آن تردد کرد.

از دیگر قابلیت های دستبند هوشمند Woolf این است که این گجت جالب دارای یک شتاب سنج داخلی است و با توجه به کارایی خاص آن این فناوری ارزان قیمت نبوده و در حال حاضر قیمت پیش فروش آن در وبسایت Kickstarter در حدود ۹۹ دلار است.

با هم در میهن پست تصاویر و ویدیویی از دستبند هوشمند Woolf را تماشا می کنیم.

منبع : Kickstarter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *