یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۷:۲۹

غلامرضا رضايي اظهار کرد: چند پيشنهاد خوب دارم ولي تصميم در اين زمينه را به پس از يکي دو هفته استراحت موکول کرده‌ام…

غلامرضا رضايي اظهار کرد: چند پيشنهاد خوب دارم ولي تصميم در اين زمينه را به پس از يکي دو هفته استراحت موکول کرده‌ام تا بتوانم در شرايط خوب، يک تصميم مناسب بگيرم و ان‌شاالله که اين شرايط فراهم شود.

به نقل از ايسنا، وي با بيان اين‌که اولويتش حضور در فولاد است، گفت: سال گذشته با اين تيم قهرمان شدم و شرايط تيم‌مان بسيار خوب بود و اگر امسال هم شرايط خوب باشد و بتوانيم به توافق برسيم، در اين تيم مي‌مانم و اگر به اين صورت نشد، سعي مي‌کنم يک تصميم خوب بگيرم.

مهاجم تيم فوتبال فولادخوزستان عنوان کرد: من تا تصميم قطعي نگيرم با هيچ تيمي وارد مذاکره نمي‌شوم، چرا که دوست ندارم با تيمي مذاکره کنم ولي بعد به تيم ديگري بروم. من هميشه سعي کرده‌ام تصميماتم را با فکر بگيرم و به همين دليل هر وقت با تيمي صحبت کرده‌ام، به خاطر بازارگرمي نبوده است. من صادقانه صحبت مي‌کنم و شرايطم را مي‌گويم و اگر با آن تيم به توافق رسيدم، همان روز قراردادم را مي‌بندم.

وي در پاسخ به اين سوال که باشگاه فولاد براي ادامه همکاري با شما مذاکراتي داشته است؟ گفت: بله، مذاکراتي داشتم و نظر خودم با اين تيم است، چرا که اين باشگاه مديريت خيلي خوبي دارد، ضمن اين‌که شرايط آن هم خوب است. من دو تجربه خوب در اين تيم داشته‌ام و ان‌شاالله اگر قسمت باشد که در خدمت اين تيم باشم، سعي مي کنم امسال بهتر از سال‌هاي قبل کار کنم. من براي خود برنامه‌ريزي خيلي خوب و هدف بلندمدتي دارم و اميدوارم که آن‌ها را در فولاد انجام دهم.

رضايي با بيان اين‌که نظر خودم ادامه همکاري با فولاد است، عنوان کرد: هنوز تصميم قطعي نگرفته‌ام و بايد به اهواز بيايم و در اين زمينه با مسوولان باشگاه صحبت کنم تا در نهايت تصميم نهايي را بگيرم. معمولا بستن قرارداد من بيشتر از يک ساعت هم طول نمي‌کشد، چرا که همه چيز خوب و شفاف است. زماني که به پرسپوليس و يا تيم هاي ديگر هم رفته بودم، به همين صورت بود.

وي بيان کرد: قرارداد من با فولاد يک فصل و نيم و به صورت توافقي بود و طبق آن من يک فصل ديگر با اين تيم قرارداد دارم. ان‌شاالله قرار است به اهواز بيايم تا در اين زمينه با مسوولان باشگاه صحبت کنم و اگر مشکلي پيش نيايد، سريعا قراردادم را امضا مي‌کنم، اگر هم به توافق نرسيديم که به گزينه‌هاي ديگر فکر مي‌کنم.

هافبک‌مهاجم تيم فوتبال فولادخوزستان گفت: ان‌شاالله که باشگاه شرايطي را فراهم کند تا اسکلت تيم حفظ شود و براي فصل آينده مشکل خاصي نداشته باشيم. به هر حال تيمي که قهرمان شده است، به نظر من بايد اسکلت آن حفظ شود. فرکي کاملا به جو باشگاه آشنا بود و بازيکنان را هم خيلي خوب مي‌شناخت که اين موضوع خيلي مهم بود. با رفتن فرکي، کار کمي سخت شده ولي ان‌شاالله که بازيکنان حفظ شوند تا شرايط فولاد به هم نخورد.

وي درباره دراگان اسکوچيچ هم خاطرنشان‌کرد: يک فصلي که او در ملوان بود با اين تيم نتايج خوبي را کسب کرد و ان‌شاالله شرايط فولاد هم براي او فراهم باشد و چه ما باشيم و چه نباشيم، بتواند خوب نتيجه بگيرد. به هر حال هميشه مسوولان باشگاه سعي مي‌کنند بهترين تصميم را بگيرند، چرا که آن‌ها هم دوست دارند نتيجه بگيرند و اميدوارم همه چيز دست به دست هم دهد تا اين اتفاق بازهم به وجود بيايد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.