دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، محمد احمدی عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید انتظامی فارس، گفت: طی هشت ماه…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد احمدی عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید انتظامی فارس، گفت: طی هشت ماه گذشته بیش از چهار نفر در راه مبارزه با مواد مخدر شهید شده اند.

وی تصریح کرد: رضایت مردم از نیروی انتظامی فارس یک سرمایه است هر گاه این سرمایه کم رنگ شود ایجاد امنیت برای ما مشکل خواهد بود، سرمایه اجتماعی ساده به دست نمی آید ولی به سادگی از دست می رود.

استاندار فارس تاکید کرد: فارس استان بزرگی است و حل مشکلات ممکن نخواهد بود مگر با هماهنگی و داشتن برنامه ممکن است.

احمدی ادامه داد: آمدن ها و رفتن ها ملاک نیست خدمت و خدمت خالصانه به مردمی که تمام قد پای برپایی نظام جمهوری اسلامی و ارزش ها فداکاری کردند مهم است.

وی ادامه داد: تامین امنیت در فارس کار بسیار گسترده و سنگین است و ایفای این تعهدات به غیر از پیمان با رهبری و تعهد به مردم و خون شهدا ممکن نخواهد بود.

استاندار فارس با بیان اینکه امکانات نیروی انتظامی متناسب با ماموریت آنها نیست، گفت: یک کلانتری برای جمعیت 40 هزار نفری بسیار ناچیز است با این امکانات کار کردن و رضایت مردم را جلب کردند کار سختی بود که سردار سجادیان این کار را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *