سه شنبه، ۱۸ شهریور ۹۳ - ۰۳:۳۹

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از رضایتمندی 86 درصدی مردم استان از طرح تحول نظام سلامت خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان…

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از رضایتمندی 86 درصدی مردم استان از طرح تحول نظام سلامت خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه ایلام، دکترعلی دل‌پیشه در جریان بازدید از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان دره‌شهر به منظور بررسی وضعیت طرح تحول نظام سلامت اظهارکرد: میزان رضایتمندی مردم در استان از طرح تحول سلامت 86 درصد بود، در حالی که میانگین این درصد رضایتمندی در سطح کشور 77 درصد است.

وی افزود: اخیراً به واسطه وقوع زلزله در استان شاهد تلاش و خدمت صادقانه کارکنان شبکه‌ها و مراکز درمانی مناطق زلزله‌زده و سایر بخش‌ها بودیم که همبستگی و نوعدوستی ایلامیان را به نمایش گذاشت.

رییس دانشگاه علوم‌پزشکی ایلام اضافه‌کرد: همین تلاش‌های مسئولانه و بی‌شائبه کارکنان حوزه سلامت در سراسر کشور است که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به عنوان وزارت برتر در کشور توسط دولت تدبیر و امید معرفی کرد و به همه ما انگیزه مضاعفی برای خدمت به مردم بخشیده است.

دل‌پیشه با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت هدفی جز خدمت به مردم در آن منظور نیست، تصریح‌کرد: تاکنون در استان ایلام بیش از 17 هزار نفر در مراکز درمانی از ابتدای شروع طرح تحول نظام سلامت از خدمات درمانی بهره‌مند شده‌اند.

وی ادامه‌داد: از ابتدای این طرح تاکنون اعتباری به میزان 12 میلیارد تومان در استان در حوزه بهداشت و درمان هزینه شده که در دوران قبل و بعد از انقلاب بی‌سابقه بوده و نشانگر خدمتگزار بودن طرح تحول نظام سلامت در استان و کشور است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *