یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، جاسم جادري عصر يكشنبه در نخستين نشست شورای استاندارد استان هرمزگان با بيان اينكه استاندارد یک ضرورت اجتناب ناپذیر…

به گزارش خبرنگار مهر، جاسم جادري عصر يكشنبه در نخستين نشست شورای استاندارد استان هرمزگان با بيان اينكه استاندارد یک ضرورت اجتناب ناپذیر است، عنوان كرد: يكي از دلایل اصلی پيشرفت کشورهای توسعه یافته توجه به مقوله استاندارد است.

وي ادامه داد: کار استاندارد داراي تعریف و معيار مشخصي است و همه معتقدیم در زمينه هاي مختلف از جمله ساخت خانه، مصالح، جاده و ماشین و تمامي موارد بايد معيارهاي استاندارد را مورد توجه قرار دهيم كه استفاده بهینه از زندگی و بهره وری را در پي خواهد داشت.

استاندار هرمزگان افزود: استفاده بهینه و مطلوب از همه چیز با استاندارد گره خورده است و مردم انتظار دارند ما کارها را درست و طبق استاندارد انجام دهيم و در زمینه کالای تولیدی و ارائه خدمات حتما باید اصل بر کیفیت گذاشته شود.

جادري تصريح كرد: اگر می خواهیم در منطقه حرف اول را بزنيم باید استاندارد را رعایت کنیم و در واقع استاندارد راه نجات تولید است و اگر توليدات ما درست عرضه شوند می توانیم در اين زمينه در دنیا حرف براي گفتن داشته باشیم.

وي با تاكيد بر اينكه تقویت استاندارد باید سرلوحه کار ما باشد، اظهار داشت: رعایت مصالح عامه و استاندارد بايد در تولید، انجام خدمات و حتی برنامه ریزی ها مورد توجه قرار گيرد.

نماينده عالي دولت در استان هرمزگان خاطرنشان كرد: سازمان استاندارد باید بيشتر نظارت و تصدی گری را به بخش خصوصی واگذار كند و راه حل تمامي مشکلات حضور مردم است و باید دولت را چابک کنیم تا دولت بيشتر نظارت و برنامه ریزی و هدایت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.