جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۳

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ˈعلی بناییˈ پنج شنبه شب در مراسم تجلیل از فرهنگیان ناحیه دو آموزش و پرورش قم…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ˈعلی بناییˈ پنج شنبه شب در مراسم تجلیل از فرهنگیان ناحیه دو آموزش و پرورش قم در مرکز فقهی ائمه اطهار (ع)، اظهار داشت: آموزش و پرورش استان با مشکلات فراوانی مواجه و دارای کمبودهایی است.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات به دلیل خشکسالی مالی موجود در کشور از عهده دولت خارج است،افزود: همه دستگاه ها و مسوولان باید با ارائه همکاری های لازم به آموزش و پرورش درجهت رفع مشکلات موجود بکوشند.

بنایی با بیان اینکه قم در عرصه های مختلف ظرفیت و قابلیت بسیار بالایی دارد، افزود: بدون شک با برنامه ریزی های دقیق و منسجم می توان این قابلیت را در سطح کشور به منصه ظهور رساند.

وی با اشاره به اینکه قم خاستگاه انقلاب اسلامی است،خاطرنشان کرد: وظیفه معلمان و آموزگاران این استان است، که نسلی نوپا و بالنده را برای انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش های آن تربیت کرده و جوانان این استان را برای پذیرقتن مسوولیت های بزرگ فردای کشور آماده کنند.

وی گفت: همگان موظف هستند برای حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی جوانان مومن و شایسته ای را تربیت و در اختیار کشور و نظام قرار دهند.

وی همچنین قم را یک شهرعلمی توصیف کرد، و افزود: به همین جهت انتظاری که از جوانان این شهر می رود این است که از جهت علمی و ایمانی در رتبه برتر قرار گیرند تا بواسطه ارتقای علمی و اخلاقی خود همواره برای استان مدال آور و افتخار آفرین باشند.

در این مراسم که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ترتیب یافته بود،جمعی از معلمان و فرهنگیان ناحیه دو قم آموزش و پرورش قم مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.ک/3

7403/ 550/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.