شنبه، ۱۹ اردیبهشت ۹۴ - ۰۹:۳۴

به گزارش میهن پست – اگر در چند وقت اخیر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی و بخصوص  تلفن همراه بوده اید ، حتماً خبر…

به گزارش میهن پست – اگر در چند وقت اخیر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی و بخصوص  تلفن همراه بوده اید ، حتماً خبر مشکل در حافظه داخلی – رم –  دو پرچمدار سامسونگ یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج را شنیده اید .

این در حالی بود که اندکی پس از عرضه پرچم داران جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج ، گزارش های متعددی از سوی خریداران مبنی بر مشکل عملکرد حافظه رم در این دو گوشی منتشر گردید.ظاهرا قسمت زیادی از حافظه رمگلکسی اس ۶ بی دلیل همیشه در حال استفاده می باشد.چند روز پیش سامسونگ رسما این مشکل را تایید کرد و حالا با انتشار یک آپدیت این مشکل را ظاهرا این مشکل را برطرف کرده است.

هرچند که سامسونگ هنوز هیچ توضیحی درباره جزئیات این بروزرسانی نداده است ، اما اولین کاربرانی که گوشی خود را آپدیت کرده اند، خبر از رفع مشکل مصرف بی‌رویه حافظه رم می‌دهند و به گفته یکی از کاربران، در حالی که حافظه رم خالی گوشی او قبل از آپدیت حدود ۴۰۰ مگابایت بوده، پس از آپدیت این میزان به ۱.۲ گیگابایت افزایش یافته که رقم مناسبی به شمار می‌آید.

این آپدیت که حدود ۱۳۸ مگابایت حجم دارد، در حال حاضر در برخی کشورها دریافت شده و بزودی در تمام دنیا قابل دریافت خواهد شد.برای بررسی اینکه گوشی شما بروزرسانی را دریافت کرده یا خیر کافی هست از تنظیمات گوشی به قسمت About رفته و Software Update را چک کنید.

منبع: gadgetnews

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.