شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۷

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله فرج اللهی عصر جمعه درجمع مسئولین و قشرهای مختلف مردم شهرستان بناب در مسجد جامع این شهر…

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله فرج اللهی عصر جمعه درجمع مسئولین و قشرهای مختلف مردم شهرستان بناب در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه اجرای طرح مسکن مهر در این شهرستان رضایت بخش نیست، گفت: با انجام کارهای شهرک ولی عصر بناب امیدواریم واحدهای مسکن مهر تا پایان مهرماه سال جاری نیز تکمیل و در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

وی از اجرای طرحهای پل روگذر میدان معلم، تصفیه خانه فاضلاب بناب، اجرای طرح فاضلاب در 5 روستای شهرستان و انجام مطالعات طرح کمربندی شرقی بناب خبرداد و افزود: تمام تلاش خدمتگزاران مردم در دولت تدبیر و امید این است که مشکلات مردم کاهش یابد.

فرج الهی با تاکید بر اینکه سیاست دولت تدبیر و امید تعامل بجای تقابل است، ادامه داد: دولت در تلاش است که تورم را در جامعه کاهش دهد و در این خصوص نیز توانست در طول یک سال گذشته تورم 45 درصدی را به 26 درصد کاهش دهد.

وی با بیان اینکه تورم 45 درصدی سال گذشته باعث رکود اقتصادی 6 درصدی در جامعه شده است، اظهارکرد: با این اوضاع دولت یازدهم در بحث دیپلماسی خارجی تلاش می کند با از میان برداشتن تحریم ها قدم های لازم را برای دستیابی مردم به آرامش و رفاه بردارد.

فرج الهی با اشاره به اینکه ترکیب بیکاران بنابی را بیشتر افراد فارغ التحصیل دانشگاهی تشکیل می دهند، ادامه داد: باید ریشه های این موضوع مشخص شده و در جهت برطرف کردن آن اقدام کنیم.

وی از اختصاص 135 میلیارد ریال از اعتبارات استانی برای طرحهای عمرانی بناب خبرداد واظهار داشت: در سه ماهه اول سال جاری بیش از 80 کارگروه و جلسه برای پیگیری امورات شهرستان تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.