جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۰

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اباصلت غفاری در خطبه های نماز جمعه این هفته در اجتماع نمازگزاران با گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اباصلت غفاری در خطبه های نماز جمعه این هفته در اجتماع نمازگزاران با گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر ، افزود: فتح خرمشهر به راحتی برای ایران اسلامی به دست نیامد بلکه شهدای بسیار زیادی تقدیم شدند تا این پیروزی بزرگ نصیب مردم ایران شود.

وی گفت: ایمان به خدا و شهادت طلبی رمز اصلی فتح خرمشهر بود و این نصرت بزرگ موجب شد تا تمامی کشورها و لشکریان استکبار جهانی و رژیم بعث عراق پس از این شکست، مات و مبهوت شوند.

حجت الاسلام غفاری افزود: سوم خرداد برگ زرین کتاب سراسر حماسه انقلاب در کشور است،حماسه مردانی بود که با ولایت پذیری و عشق به امام به صحنه آمدند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ، گفت : مسوولان باید به تأسی از مقام معظم رهبری ، دغدغه فرهنگ و اقتصاد را داشته باشند و با مدیریت جهادی به حل مشکلات بپردازند.

حجت الاسلام غفاری افزود: تاکید مکرر رهبری بر اهمیت اقتصاد و تکیه بر مقوله فرهنگ، نشان دهنده آن است که اگر مساله اقتصاد کشور حل نشده، یکی از دلایل آن کم توجهی به مقوله فرهنگ بوده است.

7497/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.