یکشنبه، ۱۶ شهریور ۹۹ - ۰۲:۳۹
رم 1500 لیمیتد نایت ادیشن

رم 1500 لیمیتد نایت ادیشن چندی پیش بصورت رسمی معرفی شد و ما در این مطلب از میهن پست قصد داریم به بررسی…

رم 1500 لیمیتد نایت ادیشن چندی پیش بصورت رسمی معرفی شد و ما در این مطلب از میهن پست قصد داریم به بررسی ویژگی های این خودرو بپردازیم.

رم ۱۵۰۰ لیمیتد یکی از لوکس‌ترین پیکاپ ها و شاید یکی از لوکس‌ترین خودروهای بازار است؛ اما تریم کرومی بکار رفته در این خودرو شاید باب میل همه نباشد و به همین خاطر رم اقدام به معرفی نسخه سفارشی نایت ادیشن در هر دو مدل ۱۵۰۰ و هوی دیوتی کرده است. قبلاً تریم نایت ادیشن برای نسخه‌های دیگر این پیکاپ نیز معرفی شده بود.

رم ۱۵۰۰ لیمیتد نایت ادیشن ۲۰۲۱ قیمت پایه ۶۰۰۴۵ دلاری داشته که نسبت به مدل استاندارد افزایش قیمت ۳۷۹۵ دلاری را نشان می‌دهد. مدل هوی دیوتی نایت ادیشن هم ۶۲۹۳۰ دلار قیمت دارد درحالی‌که نسخه ۲۵۰۰ لیمیتد مدل ۲۰۲۰ قیمت ۶۱۶۵۰ دلاری داشته است. البته باید به این نکته اشاره کرد که قیمت این مدل در مقایسه با پکیج مشکی مدل ۲۰۲۰ (قیمت ۳۹۹۵ دلار) کمتر است.

اما با این مبلغ بیشتر مالک خودرویی می‌شوید که جلوپنجره مشکی و کاسه‌چراغ‌های تیره‌رنگی دارد. به این موارد باید آینه‌بغل‌های مشکی و سپرهای همرنگ بدنه را اضافه کرد. رینگ‌های ۲۰ یا ۲۲ اینچی رم ۱۵۰۰ نیز ظاهر مشکی را به خود گرفته‌اند.

علاوه بر تغییرات ظاهری، رم ۱۵۰۰ و هوی دیوتی نایت ادیشن به‌صورت استاندارد از سیستم صوتی سطح بالای هارمن کاردون، پوشش محفظه بار سه لایه و قلاب‌های بکسل سود برده‌اند. ۱۵۰۰ نایت ادیشن به کاپوت ویژه‌ای که مشابه نسخه رم ۱۵۰۰ اسپورت است مجهز شده است.
این خودروی سفارشی به‌صورت تک یا دو دیفرانسیل و تنها به‌صورت کرو کب در دسترس می‌باشد؛ اما مدل هوی دیوتی نایت ادیشن به‌صورت کرو کب یا مگا کب ارائه شده و در نسخه ۳۵۰۰ هوی دیوتی می‌توان آن را با چرخ های عقب چهارتایی انتخاب کرد. پکیج تیره موردبحث را می‌توان با هر پیشرانه‌ای سفارش داد.

مدل‌های نایت ادیشن یاد شده به دیگر مدل‌های سفارشی همچون میدنایت شورولت و نایت شید تویوتا ملحق می‌شوند. هر دو پیکاپ رم ۱۵۰۰ لیمیتد و هوی دیوتی نایت ادیشن از اواخر ماه جاری میلادی قابل خریداری خواهند بود.

باهم در میهن پست تصاویری از رم 1500 لیمیتد نایت ادیشن را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.