دوشنبه، ۲۶ اسفند ۹۸ - ۰۴:۱۵
رنجرور ادونتوم کوپه Range Rover Adventum Coupe

رنجرور ادونتوم کوپه Range Rover Adventum Coupe در حالی بصورت رسمی معرفی شده این مدل در حقیقت بصورت سفارشی ساخته شده است. در…

رنجرور ادونتوم کوپه Range Rover Adventum Coupe در حالی بصورت رسمی معرفی شده این مدل در حقیقت بصورت سفارشی ساخته شده است. در ادامه با ما همراه شوید.

شرکت طراحی van Roij نسخه‌ ای لوکس از لندرور رنجرور با نام ادونتوم کوپه را رونمایی کرده است. این خودرو ۳۰۰ هزار دلار قیمت دارد و از تزیینات چوبی نفیس بهره می‌برد.

سال گذشته، لندرور به تولید رنجرور SV خاتمه داد؛ اما این مدل هنوز کاملا از بین نرفته؛ زیرا شرکت طراحی van Roij به آن زندگی جدیدی داده است. خودرو مدنظر ادونتوم کوپه (Adventum Coupe) نام دارد و از طراحی برجسته‌ی رنجرور SV پیروی می‌ کند و از پیشرانه خورجینی پنج‌ لیتری هشت سیلندر سوپرشارژ با قدرت ۵۲۵ اسب‌بخار بهره می‌برد.

رنجرور ادونتوم کوپه گِل‌گیرهای جلو و کاپوت و در صندوق عقب مدل استاندارد را حفظ می‌کند؛ اما تمام قطعات دیگر آن به‌صورت سفارشی ساخته شده‌اند. علاوه‌بر پنل‌های آلومینیومی، ستون‌های B جابه‌جا و کل بدنه به‌منظور افزایش استحکام و سفتی تقویت شده است.

اولین نسخه‌ی ادونتوم کوپه از مجموع ۱۰۰ مدل تولیدی رنگ سفید و کابین قرمز دارد. چرم ناپا، رنگ جلای سیاه پیانو، صندلی‌های برقی، دستگیره‌ های منحصر به‌ فرد درها، کف و جاپایی از جنس چوب ساج و… نیز باعث جذابیت این خودرو سفارشی می‌ شوند.

شخصی‌سازی بیشتر نیز امکان‌پذیر است و این شرکت تعداد بی‌شماری از رنگ‌های تک یا طرح‌های دورنگ، درپوش مخزن سوخت، تزیینات چوبی و چرمی و… را برای مشتریان ارائه می‌دهد.

قیمت لندرور رنجرور ادونتوم کوپه بدون احتساب مالیات، از ۲۷۰،۰۰۰ یورو (معادل ۳۰۳،۱۶۹ دلار) شروع می‌شود. بسته به پیچیدگی طرح‌های دلخواه مشتری، مراحل ساخت حداقل ۶ ماه طول می‌کشد. شرکت Niels van Roij Design مبلغ ۵۰،۰۰۰ یورو (معادل ۵۶،۱۴۲ دلار) را به‌عنوان پیش‌پرداخت برای ثبت سفارش دریافت می‌کند.

باهم در میهن پست تصاویری از رنجرور ادونتوم کوپه Range Rover Adventum Coupe را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: carscoops[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *