پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۹ - ۱۲:۳۵
رندرهای جدید از بی ام‌ و سری 4

رندرهای جدید از بی ام‌ و سری 4 چندی پیش منتشر شده است که حالا در میهن پست به ارائه و بررسی آنها…

رندرهای جدید از بی ام‌ و سری 4 چندی پیش منتشر شده است که حالا در میهن پست به ارائه و بررسی آنها خواهیم پرداخت. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با ما همراه شوید.

در اقدامی کاملاً پیش بینی شده ب‌ام‌و سری 4 جدید با جلوپنجره‌ای عظیم‌الجثه معرفی شد. برخی طراحان پس از این حرکت اقدام به انتشار رندرهای نسخه پرچم‌دار M4 و مدل کانورتیبل یا کابریو کردند در حالی‌ که برخی به دنبال متعادل کردن طراحی جلو پنجره این خودرو بودند؛ اما رندر جدیدی که مشاهده می‌ کنید به گذشته‌ ای دورتر یعنی سال 1998 بازگشته است.

رندرهای جدید از بی ام‌ و سری 4

رندرهای جدید از بی ام‌ و سری 4

22 سال پیش چه اتفاقی رخ داده است؟ در آن زمان بود که Z3 کوپه با روح شوتینگ بریک پدیدار شد. احتمالاً X-Tomi دیزاین هم در زمان طراحی این رندر به فکر Z3 کوپه افتاده بود و می‌خواست روح آن خودرو را زنده کند. اگرچه این رندر طراحی زیبایی دارد اما شانس زیادی برای دیدن آن در جاده‌ها وجود ندارد. امیدواریم X-Tomi رندری از نمای عقب را هم منتشر کند تا ببینیم نمای عقب این شوتینگ بریک تخیلی چگونه است.

خودروهای شوتینگ بریک این روزها بسیار کمیاب هستند و حتی زمانی که نسخه‌ای جدید معرفی می‌شود معمولاً محصولی از زاگاتو است که بر پایه خودروهای استون مارتین شکل می‌گیرد. نگاهی سریع به سبد محصولات ب‌ام‌و نشان می‌دهد که فضایی برای تولید یک استیشن دو درب وجود ندارد زیرا پیش از آن خودروهای سری 3 تورینگ و سری 4 گرن کوپه لیفت بک خودنمایی می‌کنند.

رندرهای جدید از بی ام‌ و سری 4

دیگر رندر های X-Tomi شامل نسخه کانورتیبل و نسخه M4 می شوند. هر دوی این نسخه‌ ها کاملاً شکیل و متناسب در آمده‌اند و برخلاف نسخه شوتینگ بریک، به زودی نیز تحقق خواهند یافت. خوشبختانه رندرهای موردبحث تا حدی می‌توانند حواس ما را از جلوپنجره بزرگ ‌سری 4 جدید پرت کنند.

رندرهای جدید از بی ام‌ و سری 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *