شنبه، ۰۴ مرداد ۹۹ - ۱۱:۲۵

خودروی رنو توئینگو Z.E که در حقیقت نسخه سفارشی از این مدل خودرو است و با نام وایبز شناخته می شود چندی پیش…

خودروی رنو توئینگو Z.E که در حقیقت نسخه سفارشی از این مدل خودرو است و با نام وایبز شناخته می شود چندی پیش بصورت رسمی معرفی شد و ما در این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

رنو از اولین نسخه سفارشی توئینگو Z.E. الکتریکی با نام وایبز رونمایی کرد. این خودرو دارای عناصر رنگی در بدنه و کابین بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به رنگ بدنه جدید با نام نارنجی والنسیا اشاره کرد. در نظر داشته باشید این خودرو به خاطر معرفی توئینگو Z.E. جدید معرفی شده و بعدها در نسخه‌های بنزینی توئینگو نیز قابل انتخاب خواهد بود.

توئینگو Z.E. وایبز بر پایه تریم اینتس شکل گرفته و از عناصر سفیدرنگ روی جلوپنجره، رینگ‌های ۱۶ اینچی سفید با پیچ‌های نارنجی و نوارهایی روی درب‌های عقب سود می‌برد. بسته به رنگ بدنه انتخابی، نوارها می‌توانند به رنگ سفید، خاکستری یا نارنجی درآیند.

توئینگو Z.E. وایبز همچنین از گرافیک خاصی در گلگیر عقب و بالای درگاه شارژ برخوردار است. تکمیل کننده تغییرات ظاهری این خودروی شهری نیز مونوگرام وایبز روی درب‌های عقب است.

نوارهای رنگی یاد شده در کابین و بالای صفحه مرکزی ۷ اینچی دیده می‌شوند. همچنین صندلی‌ها دارای پوشش ویژه پارچه و چرم و عناصر نارنجی‌رنگ هستند. این خودروی الکتریکی و سفارشی به رکاب‌های درب منحصربه‌فرد، کف‌پوش‌های جدید و پایه نارنجی‌رنگ دسته‌دنده مجهز شده است.

رنو فروش توئینگو Z.E. وایبز را از ماه سپتامبر در فرانسه شروع خواهد کرد. به عنوان یادآوری باید گفت این خودرو از باتری ۲۲ کیلووات ساعتی و برد ۱۸۰ کیلومتری سود می‌برد. این باتری یک پیشرانه کوچک با قدرت ۸۱ اسب بخار و گشتاور ۱۶۰ نیوتون متر را تغذیه می‌کند.

باهم در میهن پست تصاویری از رنو توئینگو Z.E را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.