شنبه، ۱۳ آذر ۹۵ - ۱۱:۲۷
رنو ساندرو

رنو ساندرو با کیفیت ترین خودرو تولید داخل در مهر ماه ۹۵ شد و البته برای ارزیابی این کیفیت از تماد ستاره برای سنجش…

رنو ساندرو با کیفیت ترین خودرو تولید داخل در مهر ماه ۹۵ شد و البته برای ارزیابی این کیفیت از تماد ستاره برای سنجش میزان کیفیت خودروهای ساخت داخل استفاده می‌شود. که در این میان رنو ساندرو محصول مشترک کمپانی رنو و سایپا توانسته است از رقیبانی چون گرند ویتارا، مزدا۳ جدید و کیا سراتو پیشی بگیرد و به عنوان باکیفیت ترین خودرو ساخت ایران معرفی شود.که در این میان خودرو رنو ساندرو با کیفیت ترین خودروی تولید داخل شناخته شده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

رنو ساندرو موفق به اخذ ۴ ستاره کیفی شده است و توانسته است از رقیبانی چون گرند ویتارا، مزدا۳ جدید و کیا سراتو پیشی بگیرد و به عنوان باکیفیت ترین خودرو ساخت ایران معرفی شود. این خودرو توانسته است با اخذ کمترین نمره منفی و گرفتن ۴ ستاره از ۵ ستاره در صدر خودروهای با کیفیت تولید داخل قرار بگیرد.

رنو ساندرو متعلق به شرکت خودرو سازی پارس خودرو است و نخستین بار است که در ارزشیابی ماهانه کیفیت خودرو شرکت کرده است  و البته قیمت آن با دنده‌ی دستی در کارخانه ۴۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان و در بازار آزاد ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. همچنین قیمت رنو ساندرو با دنده‌ی اتوماتیک در کارخانه ۴۹ میلیون و ۵۰ هزار تومان و در بازار آزاد ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معرفی شده است.

رنو ساندرو

رنو ساندرو باکیفیت ترین خودرو تولید داخل در مهر ماه ۹۵ شد

بد نیست بدانید که این ارزشیابی ماهانه از طریق شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) بین خودرو های تولیدشده در آن ماه صورت می گیرد که رنو ساندرو توانست در صدر این جدول قرار بگیرد.

رنو ساندرو تولید کارخانه‌‌ی پارس خودرو است که از سال گذشته به بازار خودروی ایران عرضه شد. رنو ساندروی تولید پارس‌خودرو دارای موتور ۱۶۰۰ سی‌سی است که از ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره می‌برد. این خودرو در دو نسخه‌ی جعبه‌دنده‌ی دستی ۵ سرعته و جعبه‌دنده‌ی اتوماتیک ۴ سرعته بهره می‌برد.

حداکثر قدرت خروجی موتور این خودرو ۱۰۵ اسب بخار، طول ساندرو ۴۰۲۰، عرضش ۱۷۴۶ و ارتفاعش ۱۵۳۴ میلی‌متر است و البته وزن خالص خودرو در مدل دستی ۱۱۰۵ کیلوگرم و در مدل اتوماتیک ۱۶۱۲ کیلوگرم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.