سه شنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۹ - ۰۲:۳۷
رنو 5 Renault توربوی مدرن

به تازگی تصاویری مفهومی از خودرو رنو 5 Renault توربوی مدرن منتشر شده که در ادامه این مطلب از میهن پست به همراه…

به تازگی تصاویری مفهومی از خودرو رنو 5 Renault توربوی مدرن منتشر شده که در ادامه این مطلب از میهن پست به همراه جزئیات این خودرو آنها را ارائه کرده ایم. با ما همراه شوید.

رنو 5 توربو یکی از دوست‌ داشتنی‌ ترین خودرو های پرفورمنس تاریخ این برند فرانسوی بوده و اگر چه احتمال دیدن نسخه مدرن این خودرو بالا نیست اما یکی از طراحان صنعتی اقدام به انتشار رندری از چنین خودرویی کرده است.

این طراح برای گسترش طرح خود از رنو کلیو RS 2020 به عنوان پایه و اساس کارش استفاده کرده اما میزان تغییرات آن به حدی بوده که این هاچبک تقریباً شبیه یک خودروی جدید است.

در بخش جلو پانل‌ های بدنه پف کرده و سپری برجسته و پوشش‌ های مشکی روی چراغ‌ های جلو را می‌ بینیم. نمای جلوی رنو 5 توربوی الهام گرفته از کلیو همچنین دارای کاپوتی ویژه به منظور بهبود آئرودینامیک خودرو می‌ باشد.

الهام گرفتن از طراحی رنو 5 توربو اصلی در کناره‌ ها مشهود است زیرا ورودی‌ های هوای بزرگ آن درست پشت درب‌ ها جای گرفته‌ اند. رینگ و لاستیک‌ های مسابقه‌ ای و رکاب‌ های بزرگ‌ تر هم باعث تقویت ماهیت رالی این خودرو شده‌ اند. شاید زاویه مورد علاقه ما از این خودرو بخش عقب باشد جایی که بالی بزرگ از سقف به پایین آمده و سپری هم وجود ندارد که همین امر باعث می‌ شود لاستیک‌ های بزرگ و دو خروجی اگزوز به راحتی دیده شوند. طبق گفته برخی خبرگزاری‌ ها، نسل فعلی رنو کلیو شاید فاقد نسخه RS باشد و جای آن را مدل داغ‌ تر از Zoe تمام الکتریکی بگیرد.

باهم در میهن پست تصاویری از رنو 5 Renault توربوی مدرن را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع: autoevolution[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *