یکشنبه، ۳۰ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۶

شکارچی زنده‌گیری کبک از عمل خود پشیمان شد. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، یک شکارچی نادم…

شکارچی زنده‌گیری کبک از عمل خود پشیمان شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، یک شکارچی نادم بنام قرنی رسولی پس از 6 سال زنده گیری کبک از عمل خود پشیمان و با همکاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نقده و تشکل‌های زیست محیطی اقدام به رها سازی 5 قطعه کبک در دامن طبیعت کرد.

لازم به یادآوری است در پی فرهنگ سازی توسط اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، دوستداران طبیعت و تشکل‌های مردمی، این سومین فردی است که اقدام به رها سازی کبک‌های خود در دامن طبیعت می‌نماید.

لک لک بیمار، پس از مداوا در دامان طبیعت رها شد

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان غربی، یک قطعه لک لک توسط دوستدار طبیعت در شهرستان نقده پس از مداوا و حصول اطمینان از وضیعت سلامتی در زیستگاه خود رهاسازی شد.

اداره حفاظت محیط زیست نقده ضمن تشکر و قدردانی از افراد دوستدار طبیعت شهرستان نقده در اطلاع رسانی به موقع از حیات وحشی که دچار آسیب شده و یا از زیستگاه خود خارج شده‌اند، گفت: باید بیش از گذشته مراقب حیات وحش بوده و اجازه ندهیم موجودات زنده از حق طبیعی خود محروم شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.