جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۱۱:۰۶

خطیب جمعه بیرجند به حملات و اقدامات تروریستی گروه داعش، در سوریه و به ویژه عراق اشاره کرد و گفت: اگر مقام معظم…

خطیب جمعه بیرجند به حملات و اقدامات تروریستی گروه داعش، در سوریه و به ویژه عراق اشاره کرد و گفت: اگر مقام معظم رهبری اشاره و دستور بدهند داعش را ریشه کن خواهیم کرد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام علی رضایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه عملیات مرصاد جدیدی برای این گروه در پیش است؛ اظهارکرد: اگر مقام معظم رهبری اشاره کنند مردم ولایتمدار و دلسوخته اهل بیت(ع) ریشه داعش و ارتجاع عرب را خواهند زد.

وی عنوان کرد: این جماعت منحرف با پیشانی به ظاهر اسلام جنایات گسترده ای را با سربریدن،آزار و اذیت زنان و کودکان با پشتوانه استکبار انجام می دهند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه با بیان اینکه باید جوانان را با فرهنگ ناب اسلام یعنی” آخرت زیبا و دنیای زیبا” آشنا کنیم؛ گفت: امروز بشریت تشنه فرهنگ ناب اسلامی است.

وی انقلاب اسلامی ایران را یک انقلاب فرهنگی دانست و گفت: تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی در راستای تحقق بخشی به این امر مهم است.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه  انقلاب اسلامی ایران  پیام فرهنگی دارد  و مسئولان  فرهنگی ما باید در این مسیر درست عمل کنند؛ تصریح کرد: اگر انقلاب اسلامی ایران که با رهبری امام خمینی (ره) و خون شهداء از اسلام ناب محمدی (ص) برگرفته شده به درستی تبیین شود قطعا کام تشنه جهان را سیراب می کند.

وی با اشاره به سالروز ولادت امام زمان (عج) گفت: اگر آرزوی تعجیل در فرج امام زمان (عج) را داریم باید خودمان فرج پیدا کنیم.

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه امروز زمینه جهانی برای ظهور حضرت آماده شده است؛ ادامه داد:ما باید به سهم خود با تربیت نفس کمک کنیم و به رشد و به بلوغ معنوی برسیم.

حجت الاسلام رضایی بیرجندی بیان داشت: تمنیت امروز جامعه خود را دیون نیروهی نظامی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.