دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۶

پسر رونالد ریگان رئیس جمهور پیشین آمریکا تاکید کرد: رهبران بانفوذ سیاسی معدودی در جهان مدرن و امروزی وجود دارند و مسلما یکی…

پسر رونالد ریگان رئیس جمهور پیشین آمریکا تاکید کرد: رهبران بانفوذ سیاسی معدودی در جهان مدرن و امروزی وجود دارند و مسلما یکی از آنها ولادیمیر پوتین است.

به گزارش تسنیم، “مایک ریگان” فرزند رونالد ریگان چهلمین رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی نیوزماکس تصریح کرد: آمریکا امروز سیاست خارجی روشن و قاطعی ندارد که این مساله یکی از عوامل اصلی موفقیت های داعش در عراق پس از خروج نیروهای آمریکایی از این کشور به شمار می رود.

وی در ادامه افزود: اکنون زمان آن فرارسیده است که کسی مسئولیت را بر عهده بگیرد. در شرایط کنونی در جهانی زندگی می کنیم که رهبران سیاسی قدرتمند و مقتدر مثل رونالد ریگان ،مارگارت تاچر و میخاییل گورباچف یا پاپ ژان پل دوم کمتر پیدا می شوند. کسی که بایستد و بگوید: “شما چکار دارید می کنید؟ این مسیر را همین حالا متوقف کنید.”

ریگان گفت: اگر امروز یک رهبر واقعی و بانفوذ در جهان باشد آن هم ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است. من چند ماه پیش در این خصوص مطلب نوشتم. هیچ کس در واشنگتن نمی خواهد مانند رونالد ریگان در ماجرای ایران کنترا مسئولیت آنچه را که امروز اتفاق می افتد بر عهده بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.