سه شنبه، ۰۶ آبان ۹۳ - ۰۳:۲۵

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: تاریخچه‌ی روابط فرهنگی میان ایران و اتریش به گذشته‌های دور برمی‌گردد. به گزارش خبرنگار…

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد گفت: تاریخچه‌ی روابط فرهنگی میان ایران و اتریش به گذشته‌های دور برمی‌گردد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حسین سلاح‌ورزی در جلسه مشترک سفیر اتریش با رئیس دانشگاه لرستان، افزود: مسائل و مباحث گوناگونی وجود دارد که طرفین می‌توانند در مورد آن‌ها به بحث و تبادل‌نظر بپردازند که امیدواریم در پایان به نتایج قابل‌قبولی منتهی شود.

وی افزود: علاوه بر بررسی زمینه‌های همکاری اقتصادی شخص سفیر تمایل زیادی نسبت به طرح و پیگیری مسائل فرهنگی و اشتراکات موجود در این زمینه داشتند و بسیار تمایل دارند روابط فرهنگی از جنس دانشگاهی هم برقرار شود.

سلاح‌ ورزی با اشاره به غنای فرهنگی لرستان در ابعاد گوناگون تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا زمینه‌ی ارتباط و تعامل میان یکی از دانشگاه‌های اتریش با دانشگاه لرستان را فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه سفیر اتریش، رایزن اقتصادی سفارت این کشور و رئیس اتاق خرم‌آباد از برخی قسمت‌های دانشگاه لرستان بازدید کردند.

انتهی پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *