جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۵۷

فاطمه شیرزاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در بازدید میدانی صورت گرفته از دو نقطه ای که طرح جمع آوري روان آب…

فاطمه شیرزاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در بازدید میدانی صورت گرفته از دو نقطه ای که طرح جمع آوري روان آب هاي سطحي در آن اجرا می شود، ضروری است که پیمانکاران مربوطه با ادامه فعالیت خود در سه شیفت کاری اجرای عملیات لوله گذاری را تا پایان نیمه نخست سال جاری به اتمام برسانند.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم سال بر اثر بارش سنگین باران برخی از معابر رشت دچار آبگرفتگی شدید می شود، اظهار داشت: گرفتگی معابر شهر بر اثر بارندگی به عنوان یکی از اساسی ترین دغدغه های شهروندان محسوب می شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه طرح جمع آوري روان آب هاي سطحي شهر  در 10 نقطه شهر به طول 15 كيلومتر مربع آغاز شده است، ادامه داد: مناطق مورد نظر بر اساس میزان شدت آبگرفتگي به ویژه در مناطق محروم رشت انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه مجموعه شهرداری رشت به ویژه معاون فنی و عمرانی شهر باید در راستای اجرای سریع این طرح اساسی همکاری و همیاری مورد نیاز را داشته باشند، گفت: نمایندگان شهروندان رشتی در شورای شهر در پایان شهریور ماه سال جاری با حضور خبرنگاران از نقاط موردنظر بازدید خواهند کرد تا از اتمام اجرای آن اطمینان حاصل کنند.

شیرزاد با تاکید براینکه در صورت عدم اجرای به موقع این طرح با قصورکنندگان برخورد جدی صورت خواهد گرفت، یادآور شد: شهروندان رشت می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را در این زمینه و سایر موارد از طریق سامانه 137 اعلام کنند و یا با مراجعه حضوری به عمارت شورا به طور مستقیم مسائل خود را با اعضای شورا در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *