چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۸

به گزارش خبرنگار فناوری‌های نوین باشگاه خبرنگاران؛ یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده‌ی مواد غذایی در نظر دارد که از یک طرح مخفیانه…

به گزارش خبرنگار فناوری‌های نوین باشگاه خبرنگاران؛ یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده‌ی مواد غذایی در نظر دارد که از یک طرح مخفیانه ساخت غذا در سالهای آینده پرده برداری کند که در آن یک دستگاه شبیه به مایکروویو با استفاده از کپسول‌های مصنوعی که در آن مواد اولیه تولید غذا وجود دارد برای افراد وعده‌های غذایی سالم درست کند.

گفتنی است؛ این دستگاه استثنایی قادر خواهد بود دقیقا مطابق با خواسته‌ی کاربر رژیم غذایی مخصوص  او را که بر پایه‌ی مواد غذایی سالم است، تولید نماید.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، این دستگاه در بار اولیه‌ راه اندازی اطلاعات دقیقی در خصوص سلامت کاربر مانند وزن، میزان قند خون، ‌چربی خون و سایر معیارهای سلامتی را دریافت کرده آنگاه یک رژیم غذایی منحصر به فرد برای فرد طراحی می‌کند که ضامن سلامت فرد باشد و مانع از ابتلای او به انواع بیماری‌ها گردد.

مواد غذایی در این دستگاه به شکل پودر در کپسول‌های ویژه وجود دارد و با درجه حرارت تغییر شکل داده و تبدیل به ماده‌ی غذایی خوراکی می‌شود.

این شرکت مشهور اعلام نموده این دستگاه ظرف 5 الی 10 سال آینده وارد بازار مصرف خواهد شد.

انتهای پیام/
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.