چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۷:۳۵

در آستانه رويارويي تيم‌هاي ملي آرژانتين و هلند در دومين ديدار مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2014 برزيل، آرين روبن تأکيد کرد که…

در آستانه رويارويي تيم‌هاي ملي آرژانتين و هلند در دومين ديدار مرحله نيمه نهايي جام جهاني 2014 برزيل، آرين روبن تأکيد کرد که آلبي سلسته آنطور که در رسانه‌ها به کاپيتان خود، ليونل مسي وابسته نيست و اينکه او به هيچ وجه از ستاره خط حمله بارسلونا نمي‌ترسد.

روبن اظهار داشت: اينکه آرژانتين بازيکن بزرگي مانند ليونل مسي دارد درست اما اين بدان معنا نيست که بازي آرژانتين در او خلاصه مي‌شود.

در همين حال استفان دي فري،‌ مدافع مياني تيم ملي هلند گفت که ذره‌اي از مواجه شدن با ليونل مسي نمي‌ترسد. او عنوان کرد: من از هيچ يک از بازيکنان تيم ملي آرژانتين نمي‌ترسم حتي از مسي. من تمرکز ويژه‌اي روي او خواهم داشت اما از او نمي‌ترسم. در حقيقت من از اينکه قرار است روبه‌روي او بازي کنم بسيار خوشحالم.

تيم ملي هلند در صورت غلبه بر آرژانتين براي دومين دوره متوالي و در مجموع براي چهارمين بار راهي فينال جام جهاني مي‌شود و اين فرصت را خواهد داشت تا براي اولين بار قهرماني در اين رقابت‌ها را تجربه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.