جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۶

دو تيم آرژانتين و آلمان فينال بيستمين دوره جام جهاني را برگزار خواهند کرد. آرين روبن، مهاجم تيم ملي هلند معتقد است آلمان…

دو تيم آرژانتين و آلمان فينال بيستمين دوره جام جهاني را برگزار خواهند کرد. آرين روبن، مهاجم تيم ملي هلند معتقد است آلمان قهرمان جام‌جهاني خواهد شد؛ چرا که آرژانتين نمي‌تواند آلمان را در فينال شکست دهد.

به نقل از ايسنا، روبن که سال‌هاست در تيم بايرن‌ مونيخ آلمان بازي مي‌کند درباره سرنوشت جام بيستم گفت: آلمان قهرمان جام جهاني خواهد شد. هيچ شکي در اين مورد نداشته باشيد. آرژانتين هيچ شانسي برابر آلمان نخواهد داشت.

روبن در ادامه گفت: آلمان تيمي منضبط است که فوتبال را به خوبي بازي مي‌کند. من شانس قهرماني اين تيم را در جام‌جهاني خيلي بيشتر از تيم آرژانتين مي‌دانم و فکر مي‌کنم که آنها بتوانند قهرمان جهان شوند.

مهاجم تيم ملي هلند در پايان درباره وضعيت “لاله‌هاي نارنجي” گفت: ما در جام جهاني 2014 عملکرد خوبي داشتيم. نبايد شکست در ضربات پنالتي را به حساب شکست ما برابر آرژانتين دانست. ما در بازي با آرژانتين دچار بدشانسي شديم و همين باعث شکست ما شد. شانس هم جزوي از فوتبال است. وقتي تيم‌تان در ضربات پنالتي شکست مي‌خورد کاري از دستتان برنمي‌آيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.