شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۳

رییس جمهوری با بیان اینکه انتخابات 24 خرداد 92 احیای اعتماد عمومی آن سرمایه بزرگ اجتماعی بود، گفت: مردم در این انتخابات به…

رییس جمهوری با بیان اینکه انتخابات 24 خرداد 92 احیای اعتماد عمومی آن سرمایه بزرگ اجتماعی بود، گفت: مردم در این انتخابات به خودشان، رای، نظر، عمل و حضورشان اعتماد کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی این مطلب را در دومین کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان هفتمین رییس جمهوری اسلامی ایران همزمان با نخستین سالگرد حماسه سیاسی ملت ایران در ۲۴ خردادماه سال ۹۲ در جمع خبرنگاران رسانه های داخلی و بین المللی بیان کرد.

این کنفرانس خبری با تلاوت آیاتی از قرآن کریم ذر سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری آغاز شده است که رییس جمهوری به پرسش های خبرنگاران درباره مسایل داخلی، منطقه ای و جهانی پاسخ می دهد.

بیش از ۲۰۰ خبرنگار، عکاس و تصویربردار در این کنفرانس مطبوعاتی حضور دارند.

خبرنگاران و گزارشگرانی از اروپا، آمریکا، آسیا و کشورهای عربی منطقه، این نشست مطبوعاتی را پوشش خبری می دهند.

این کنفرانس مطبوعاتی ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و پیش بینی می شود ۹۰ دقیقه ادامه یابد.

کنفرانس خبری رییس جمهوری از شبکه های خبر، پرس تی وی، جام جم و رادیو ایران پخش می شود و امکان پخش مستقیم این نشست خبری از شماری از شبکه های معتبر تلویزیونی نیز فراهم شده است.

رییس جمهوری همچنین ظهر امروز شنبه پس از کنفرانس خبری میزبان رقبا کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

رییس دولت تدبیر و امید در این نشست که در نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود و در مورد مسایل مختلف بحث و گفت و گو خواهد کرد.

این خبر تکمیل می شود….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.