شنبه، ۱۵ فروردین ۹۴ - ۰۱:۵۹

به گزارش ميهن پست – اين روزها اگر در اينترنت جستجويي كوتاه انجام بدهيم خواهيم ديد كه با گسترش اينترنت تمامي جاه هاي…

به گزارش ميهن پست – اين روزها اگر در اينترنت جستجويي كوتاه انجام بدهيم خواهيم ديد كه با گسترش اينترنت تمامي جاه هاي بكر و ديدني طبيعت ،حتي زيبا ترين مكان ديدني دورترين روستاههاي كشورهاي جهان سوم نيز از چشم تيز بين و زيبا دوست مخاطبين اينترنت و تلويزيون دور نمانده است. در اين ميان رودخانه هاي زيبا و ديدني زيادي در گرداگرد اين كره خاكي هست كه با ديدن صد باره ي آن حتي لحظه اي از زيبايي و جذابيت آن براي مخاطبش كم نخواهد شد.

Rio Cano Cristales به طور عامیانه به رودخانه ی ۵ رنگ شهرت یافته است. این رودخانه در پارک ملی ماکارنای کلمبیا واقع شده و خیلی ها به آن رودخانه ی رنگین کمان هم می گویند.
سال ۲۰۰۹ به دلیل مسایل امنیتی درهای این پارک را بر روی توریست و گردشگران بستند و حالا پس از سال ها دوباره برای بازدید عموم بازگشایی شده است.

رنگ قرمز خوش رنگی را می توان در سراسر این رودخانه مشاهده کرد. چه بر روی کف آن و چه در قسمت های آبشار مانند, این رنگ جلوه ی خاصی را به رودخانه بخشیده و دلیل رنگ قرمز آن وجود یک نوع گیاه خاص و بومی این مکان است که به آن macarenia clavigera گویند.

رسیدن به این رودخانه ی زیبا کار چندان آسانی هم محسوب نمی شود. در ابتدا باید مسیری را پیاده روی کنید و پس از آن تا رسیدن به پارک اسب سواری کنید ولی با دیدن عکس های زیر شما هم اطمینان حاصل می کنید که ارزش این سختی و ریسک را دارد.

رودخانه در پارک ملی ماکارنای کلمبیا

رودخانه در پارک ملی ماکارنای کلمبیا

 

رودخانه در پارک ملی ماکارنای کلمبیا

رودخانه در پارک ملی ماکارنای کلمبیا

 

3-(7)

 

3-(2)

 

3-(6)

 

3

 

3-(1)

 

3-(4)

 

3-(5)

 

3-(10)

 

3-(9)

منبع: lifebuzz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *