چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی میقانی، بعد از ظهر سه شنبه در نشستی با حضور خبرنگاران استان، با تقدير از دست اندركاران اعزام…

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی میقانی، بعد از ظهر سه شنبه در نشستی با حضور خبرنگاران استان، با تقدير از دست اندركاران اعزام زائرين به مرقد مطهر حضرت امام خميني(ره) گفت: با توجه به بيست و پنجمين سالگرد ارتحال رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران در سالجاري ناوگان حمل و نقل جاده اي استان گلستان در بخش مسافربري مسئوليت جابجايي حدود 7 هزار زائر را به مرقد امام خميني(ره) را به عهده داش.

وی افزود: حمل و نقل اين تعداد زائر با تلاش صنوف حمل و نقل استان با 145 دستگاه اتوبوس و 30 دستگاه ميني بوس به بهترين شكل ممكن انجام شد كه سهم شهرستان گرگان در اين اعزام یک هزار 900 نفر بوده كه توسط 44 دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

وی بیان کرد: بخش حمل و نقل جاده اي استان گلستان در حوزه اتوبوسراني بطور ميانگين روزانه با180 دستگاه اتوبوس اقدام به ارائه خدمات به مسافرين مي کند که نشان از توانمندي اين بخش دارد.

میقانی تصریح کرد:  هدف از برگزاري اين نشست در واقع تشويق شركتهاي حمل و نقل اتوبوسراني و رانندگان است كه اين امر موجب بهبود در عملكرد آنان در ارائه خدمات مي شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.