چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۹۳ - ۰۸:۱۰

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی سلامت، 5  ژوئن برابر با ١٥ خرداد روز جهانی…

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران  به نقل از روابط عمومی شبکه رادیویی سلامت، 5  ژوئن برابر با ١٥ خرداد روز جهانی محیط زیست است. روزی برای به یاد آوردن دوباره همه جلوه های طبیعت. روزی که ما انسان ها آن را به نام محیط زندگی مان کرده ایم تا یادمان نرود درختان، کوه ها، خاک، آب، گیاهان، حیوانات و حشره ها نیز بر روی این زمین و در کنار و درست به اندازه ما برای زندگی کردن حق دارند .

بر همین اساس؛ برنامه «فردای بهتر» کاری از گروه سلامت جسم و پیشگیری این شبکه رادیویی از ساعت 18:00 به مدت 60 دقیقه با حضور مهندس حمید راحتی معاون مدیر کل محیط زیست استان تهران و امیر مرندی عضو هئیت مدیره انجمن متخصصان محیط زیست به موضوع «دست یابی به توسعه پایدار» می پردازد.

بر اساس این گزارش؛ گروه سلامت روان و خانواده رادیو سلامت از ساعت 13:20 به مدت 40 دقیقه در برنامه «سایبان آرامش» به موضوع «تأثیر آلودگی زیست محیطی بر سلامت روان» می پردازد.

همچنین برنامه «عصرتون سلامت» کاری از گروه سلامت و تفریحات این شبکه رادیویی به تهیه کنندگی فریدون ارکانی در این روز از ساعت 19:20 الی 21:05 ، «نقش شهروندان در سلامت محیط زیست» را بررسی می کند.

گفتنی است: هدف از نامگذاری روز جهانی محیط زیست، افزایش آگاهی مردم برای حفظ محیط زیست و ترغیب مسئولان به اتخاذ تدابیری برای مقابله با تخریب محیط زیست و گونه‌های زیستی‌ ـ جانوری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.