یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۶

  تيم دوم رده‌بندي بهترين تيم‌هاي واليبال جهان، برابر آمريکا که در اين دوره از رقابت‌ها عملکرد بسيار خوبي داشته، به ميدان رفت…

  تيم دوم رده‌بندي بهترين تيم‌هاي واليبال جهان، برابر آمريکا که در اين دوره از رقابت‌ها عملکرد بسيار خوبي داشته، به ميدان رفت و در سه ست پياپي و با امتيازهاي 25-21، 25-19 و 25-21 به برتري رسيد تا در يک قدمي صعود به دور بعد قرار داشته باشد.

روسيه در حالي در يک قدمي صعود به فينال قرار گرفته که در ديدارهاي آغازين به هيچ وجه عملکرد خوبي نداشت و چهار بازي اول خود را واگذار کرده بود. اين تيم در دو بازي پاياني برابر بلغارستان قرار مي‌گيرد که به هيچ وجه عملکرد خوبي نداشته و حتي روي کاغذ نيز شانس ندارد. برتري محتمل روس‌ها اين تيم را به فينال ليگ جهاني خواهد فرستاد و صربستان با وجود شروع خوبي که داشت، حتي در صورت برتري در دو بازي آخر برابر آمريکا از دور رقابت‌ها کنار خواهد رفت.

تيم ملي آمريکا با 21 امتيازي که به دست آورده، صعود خود را تا حد بسيار زيادي به فينال قطعي کرده است. اين تيم در اين دوره از رقابت‌ها عملکرد بسيار خوبي داشته و 5 بازيکن اين تيم در پست‌هاي مختلف در جدول آمار و ارقام رقابت‌ها، در جمع بهترين‌ها قرار دارند.

جدول گروه B:

1- آمريکا، 10 بازي، 21 امتياز

2- روسيه، 10 بازي، 18 امتياز

3- صربستان، 9 بازي، 14 امتياز

4- بلغارستان، 9 بازي،‌4 امتياز (شانس صعود ندارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *