چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۱۵

رئیس گمرکات آستراخان روسیه گفت: همه‌ی قوانین را به‌کار می‌بندیم که مشکل تجار در گمرک آستراخان برطرف شود. به گزارش گروه دریافت خبر…

رئیس گمرکات آستراخان روسیه گفت: همه‌ی قوانین را به‌کار می‌بندیم که مشکل تجار در گمرک آستراخان برطرف شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه‌ی گیلان، «آلکساندر نیکولایویچ یاستربوف» در حاشیه‌ی دیدار با تجار و بازرگانان اتاق بازرگانی، صنایع‌ و معادن و کشاورزی گیلان با بیان اینکه این دومین سفر من به ایران و استان گیلان است، اظهار کرد: از زمان سفر نخست من، گیلان تغییرات زیادی یافته کرده است.

وی برطرف شدن مشکلات تجار ایرانی و روسی در گمرک آستراخان را از اهداف مهم سفر خود به گیلان برشمرد و افزود: در گذشته با مشکل فرم واردات در گمرک مواجه بودیم که اکنون این موضوع برطرف شده است.

رئیس گمرکات آستراخان روسیه تصریح کرد: هم‌اکنون مهم‌ترین مشکل تعرفه نرخ در فاکتورها برای اظهار گمرکی بوده که هنوز برطرف نشده است.

وی با تأکید بر اینکه همه‌ی قوانین را به‌کار می‌بندیم که مشکل تجار در گمرک آستراخان برطرف شود، یادآور شد: پیشنهاد کردیم تا برای برطرف شدن مشکلات با همکاری اتاق بازرگانی دیدارهایی انجام شود که امروز این فرصت بدست آمده است.

یاستربوف، با تصریح بر اینکه انگیزه زیادی برای افزایش همکاری با ایران داریم، خاطرنشان کرد: برای توسعه‌ی روابط تجاری با ایران انگیزه بسیار زیادی داریم.

وی ایران و روسیه را شریک تجاری قدیمی دانست و خاطرنشان کرد: سفر هیئت تجاری آستراخان روسیه به گیلان بمنظور برطرف شدن موانع و گسترش روابط تجاری با ایران است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *